Нагорода знайшла свого Героя

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, до координаційного центру «Території без корупції» завітала дивовижна жінка – засновник і керівник БФ «Час Допомоги» Вікторія Волкова, яка приїхала з міста Ужгород (Закарпатська обл.). В офісі її зустріли Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї», Віктор Бадія – Голова ГС «Міжнародна спілка громадських організацій – Територія без корупції» та Наталія Овсяник – Президент ГС «First International Public Media-communication Alliance».

З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію України Вікторія Юріївна спрямувала свої сили та можливості на допомогу нашим військовим на передовій. Зі своєю командою, фондами-партнерами як на території України, так і за її межами здійснювала і продовжує здійснювати закупівлі тепловізорів, турнікетів, бандажів, військової амуніції, автомобілів, а також ліків для ЗСУ, особисто доставляючи гуманітарний вантаж до рук воїнів на «нулі», іноді долаючи до 13 тисяч кілометрів за тиждень. У якийсь момент вона навіть продала свій автомобіль, щоб закупити квадрокоптери для наших військових.

Також не забувала вона і про вимушених переселенців. Організовувала проживання, харчування та постачання всім необхідним тих, хто потребував цього. Допомагала знайти й облаштувати тимчасові житлові приміщення, постачаючи необхідну побутову техніку. Навіть у її будинку понад півроку проживало близько 30 осіб.

Під час бесіди Вікторія розповіла про деякі ситуації, які виникли у неї під час здійснення волонтерської діяльності. Вона не організовувала жодних зборів грошових коштів. Усі закупівлі гуманітарної допомоги Вікторія здійснювала за свої особисті заощадження та за допомогою товаришів і зарубіжних фондів-партнерів і виробників. І, звичайно, це не залишилося непоміченим…

«Хлопці та дівчата з ЗСУ – Ви надлюди.

Завдяки Вам ми маємо можливість продовжувати жити у своїй рідній країні. Маємо можливість жити, любити, дихати. Немає такого слова, яке б могло описати всю ту вдячність, яку відчуває кожен українець. Діти кажуть, що Ви супергерої, дорослі– що Ви цвіт нації. І всі праві. Нехай Вас оберігає Бог. Ми знаємо, що Ви повернетеся з Перемогою, бо так вміють битися тільки українці, бо воля то кожен з Вас. Дякуємо за ніч і за день вдома.

Слава Україні!»

«Хочу висловити слова вдячності своїй сімї за підтримку, за ваше хвилювання, розуміння та особливо коханому, який є моєю опорою, незважаючи на наші випробування і проблеми у цей не простий час. Ти відчуваєш мої страхи, мої хвилювання та тривоги ще до того, як я їх усвідомлюю. Дякую, що так добре мене знаєш, розумієш і допомагаєш. Життєві виклики легше долати, коли ти поруч зі мною. Дякуємо, рідний, за твою непохитну підтримку. Дякую мій янголе, за те, що ти є у моєму житті. Дякую, мій коханий, за те, що ти є усе, чого я бажала й мріяла. Твоя любов змінює моє життя, надаючи сили й натхнення. Дякую, що завжди вірив у мене й підтримував у всіх починаннях. Дякую за твоє велике чисте серце, за все, що ти робиш. Твоя присутність надихає, твоя любов рятує, твоя підтримка ніколи не підводить. Ти - мій найбільший скарб, мій надійний компаньйон, моя радість, моя родина і моє щастя. Люблю тебе безмежно. - Вікторія Волкова»

Також Вікторія погодилася дати невеличке інтерв’ю.

За волонтерську діяльність, за самовідданість і сміливість Вячеслав Саєнко нагородив Вікторію Волкову та її опору Сергія Веретельнікова «Відзнаками» – Нагородою «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».

Сергій – бізнесмен, який не став осторонь від українського болю та допомагає українським воїнам своїми особистими коштами та зв’язками закупляти необхідне для ЗСУ.

Кожен, хто довів свою волонтерську діяльність фото- та/або відео матеріалами, може бути удостоєний цієї нагороди. Для цього треба заповнити анкету пройшовши за посиланням (анкета). Після опрацювання Ваших даних протягом семи днів Вас буде повідомлено про результати. Протягом одного місяця, згідно з графіком, Ви отримаєте «Відзнаку» – Нагороду «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги», яка має індивідуальний номер учасника «Гуманітарної складової Перемоги».

Ми вдячні Вікторії за те, що вона, незважаючи на свою зайнятість, змогла приїхати до Києва на зустріч із нами. Ми вдячні Вікторії за те, що, незважаючи на труднощі та перепони, вона невпинно допомагає тим, хто потребує допомоги. Ми вдячні Вікторії та її команді за той неоціненний внесок, який вони роблять у Гуманітарну складову Перемоги.

 

Низький уклін і щира Повага нашим Волонтерам!