Відзнака

З 24 лютого 2022 року інтенсивні бойові дії на території України призвели до знищення цілих міст та громад, до руйнувань, до незліченної кількості трагічних смертей мирних жителів, у тому числі дітей, до найбільшого масового переміщення людей у Європі з часів Другої світової війни та звели нанівець 30 років розвитку та досягнень, вкинувши у бідність більше чверті українців. Унаслідок, мільйони були змушені залишити свої будинки, сім’ї були розлучені, понад 40 відсотків населення країни потребують гуманітарної допомоги та захисту. Але, навіть в умовах постійних нападів та серед жахливих руйнувань люди в Україні продовжують демонструвати вражаючу стійкість та солідарність, організовуючись у добровольчі волонтерські групи та громадські організації. Масове розширення масштабів гуманітарного реагування в Україні стало можливим завдяки невпинним зусиллям понад 650 організацій, понад 60 відсотків з яких є українськими національними недержавними організаціями та волонтерами, а також щедрою та своєчасною підтримкою гуманітарних партнерів та донорів як українських, так і зарубіжних.

Наша країна висловлює вдячність усім нашим волонтерам, міжнародній спільноті, приватним донорам, які втрутилися, щоб підтримати Україну, коли країна найбільше цього потребувала, і за ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» при підтримці БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» було створено «Відзнаку» – Нагорода «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги», прийняту до капітулу Відкритої нагородної системи, яка має персональний номер та паспорт.

Це унікальний витвір, виготовлений з латуні – залишків гільз зброї, який був використаний для захисту нашої країни за останній рік, які були передані представникам Міжнародної Антикорупційної Асамблеї. Це символ вдячності, яка народилася в серцях воїнів, волонтерів, матерів, дружин, дітей; всіх, хто долучений до боротьби із планетарним «Злом».

Цю «Відзнаку» може отримати кожен, хто довів своїми діями участь у «Гуманітарній складовій Перемоги».

Для цього треба заповнити форму, перейшовши за посиланням https://ichhc.org/zvorotnij-zvyazok/questionnaire-anketa/

Після обробки Ваших даних протягом семи днів Ви будете повідомлені про результати. Протягом одного місяця, згідно з графіком, Ви отримаєте індивідуальну номерну «Відзнаку» учасника «Гуманітарної складової Перемоги».