UkrFest «THANK YOU» 2

В рамках UA Event Project «THANK YOU» за ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та підтримки БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» 24 серпня 2024 року, у День Незалежності України, в Празі (Чеська республіка) відбудеться святковий захід Другий Фестиваль UkrFest ДЯКУЮ «Вдячність Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».

Ідея заходу – висловити подяку людям з країн, які допомагали народу України гуманітарною допомогою, моральною підтримкою та притулком. Показати, що люди, які брали участь у допомозі, робили це не даремно, що ми порядні люди і ми вдячні за цю допомогу!

1 і 2 червня цього року у Празі пройшов Перший Фестиваль UkrFest «Gratitude of the World from the Ukrainian People for the Humanitarian Component of the Victory», в якому прийняли участь більше 300 учасників. Велика вдячність та пошана всім учасникам.

Під час Другого UkrFest «THANK YOU» у концертній програмі будуть представлені танцювальні та співочі колективи дітей та дорослих, а також сольні виступи українців, які переїхали до Чехії, українців, які приїхали висловити свою повагу та вдячність чеському народу, та колективні та сольні виступи чеських артистів, які долучилися до підтримки та привітання українського народу зі святом.

Також планується презентація колекції вишиванок «Оновлена єдина, цілісна і непереможна Україна» (автор проєкту Марія Залізняк).

UkrFest 2 буде провадиться на території парку біля Ходівської фортеці (Ходов, 149 00 Прага 11, Чехія). Вхід на фестиваль вільний.

На території UkrFest 2 заплановано наступне:

  • концертна сцена,
  • виставкова зона (мистецька демонстрація),
  • торгівельна зона (одяг, аксесуари, сувеніри, в тому числі тематичний ярмарок українських та чеських майстрів, де можна буде познайомитися з традиціями українського та чеського народів),
  • розважальна зона (майстер-класи),
  • дитяча зона (солодощі, аніматори),
  • гастрономічна зона (напої, їжа, можливість скуштувати традиційні українські та чеські страви),
  • гуманітарна зона, де приймають гуманітарну допомогу в рамках проекту благодійної акції «Діти для Дітей».

У пункти прийому гуманітарної допомоги Ви зможете передати для українських діточок в Україні іграшки, канцелярські товари, вітальні листівки та малюнки з привітанням, зроблені дітками для українських дітей.

Ми запрошуємо бажаючих приєднатися до нас на Другий UkrFest «THANK YOU», який буде проводитись 24 серпня 2024 року з 10:00 до 20:00 на території Парку біля Ходівської фортеці (Ходов, 149 00 Прага 11, Чехія).

Реєстрація учасників Фестивалю провадиться по онлайн-анкеті.

Більш детальна інформація буде оприлюднена пізніше. Слідкуйте за нашими новинами…