Гуманітарна складова Перемоги з Богданом Алечко

Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги (далі МБКД) продовжує допомагати людям. У координаційному центрі №1, що знаходиться на Закарпатті з центрами видачі допомоги у м. Хуст та Драгівській громаді під керівництвом Богдана Алечко продовжується волонтерська діяльність з видачі гуманітарної допомоги тим, хто потребує.

Богдан Алечко – Заступник Голови координаційного центру №1 МБКД в Закарпатській області, який займався благодійною діяльністю ще до початку вторгнення агресора на територію України. А починаючи з 24 лютого 2022 року він подвоює, а то й потроює свою діяльність. Він регулярно організує збір, транспортування, доставку гуманітарного вантажу й надання гуманітарної допомоги для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, що потребують допомоги, діточки та дитячі будинки, табори, пенсіонери й люди з обмеженими можливостями, військові формування, Збройні Сили України, військові частини та шпиталі. Згідно із проектом «Ініціатива сьогодення», контролює ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу. Особисто виїжджає за гуманітарним вантажем до партнерів-донорів як по Україні, так й за її межі.

Зі своєю командою Богдан неодноразово одержував Листи Подяки «за вагомий вклад у розвиток волонтерського руху, активну громадську позицію, любов до України, самовідданість та силу волі, турботу, активну підтримку військовослужбовців та безкорисну благодійну допомогу багатьом бійцям Збройних сил України», а у 2022 році був нагороджений медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ».