Центри дитячої допомоги продовжують свою діяльність

Акція «Діти для Дітей», триває та розвивається.

Центри дитячої допомоги, які почали організовуватися та відкриватися з кінця 2023 року з ініціативи МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та за підтримки БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» в територіальних громадах на території України продовжують свою діяльність.
Вже понад півроку, завдяки акції «Діти для Дітей» Центри поповнюються гуманітарною допомогою, яку надають не іноземні інвестори, не Благодійні організації, а учасники акції – Діти – учні шкіл та вихованці дитячих садочків Києва та Київської області (станом на сьогоднішній день в акції прийняли учні та вихованці понад 60 навчальних закладів).

Мета акції «Діти для Дітей» – щоб діти, які мають змогу, допомогли іншим дітям, які постраждали від агресії окупанта та перебувають у складних життєвих обставинах на території України. Ця акція проводиться в закладах освіти і є добровільною та безоплатною.

Завдяки учасникам акції – дітям, їхнім батькам та викладачам, діти-переселенці, діти з родин військовослужбовців, діти з багатодітних та малозабезпечених родин у Волинській, Одеській, Сумській, Закарпатській, а незабаром і в Полтавській областях мають змогу отримати необхідні їм речі: одяг, взуття, канцелярію, іграшки… За цей час Центри змогли допомогти близько 200 багатодітним сім’ям, у яких від 5 до 13 дітей, більш ніж 120 дітям із родин військовослужбовців, близько 100 дітям із малозабезпечених родин і більш ніж 150 дітям-переселенцям.

Ми вдячні всім учасникам акції за їхню чуйність, щирість, доброту і розуміння.

Особлива подяка логістичному партнеру – Гуманітарна пошта України (Нова Пошта) – за оперативну роботу та надані послуги швидкого і якісного перевезення.