Міжнародна благодійна корпорація допомоги

Festival UkrFest v Praze

Festival UkrFest v Praze

Na podnět mezinárodní nevládní organizace International Anti-Corruption Assembly a s podporou neziskové organizace International Charitable Help Corporation se 1. a 2. června 2024 v Praze (Česká republika) koná slavnostní událost Festival UkrFest «Dík světu od ukrajinského lidu za Humanitární složku Vítězství» («Gratitude of the World from the Ukrainian People for the Humanitarian Component of the Victory»).

UkrFest в Празі

UkrFest в Празі

За ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та підтримки БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» 1-го та 2-го червня 2024 року в Празі (Чеська республіка) відбудеться святковий захід Фестиваль UkrFest «Вдячність Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».

Допомога відправлена до Охтирки

Допомога відправлена до Охтирки

Частина гуманітарної допомоги, що була передана представникам Міжнародної Антикорупційної Асамблеї та Міжнародної Благодійної Корпорації Допомоги 7 травня цього року дитячими садочками в селах Софіївська Борщагівка та Петропавлівська Борщагівка була відправлена того ж дня до Центру дитячої допомоги в місто-Герой Охтирка в Сумській області…

Акція «Діти для Дітей» (Софіївська та Петропавлівська Борщагівка)

Акція «Діти для Дітей» (Софіївська та Петропавлівська Борщагівка)

Софіївська Борщагівка до сьогодні все ще тримала естафету по акції «Діти для Дітей».
Представники МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» сьогодні відвідали дитячі садочки в селах Софіївська Борщагівка та Петропавлівська Борщагівка.

Вдячність та Пошана не тільки дорослим

Вдячність та Пошана не тільки дорослим

Сьогодні, 6 травня 2024 року, представники МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» разом з БО «БФ “ВлАсвія”» завітали до діточок Спеціальної школи-інтернату №11 у місті Києві для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) психічного розвитку (зі зниженим зором) щоб привітати їх з Пасхою та висловити Вдячність та Пошану за участь у проєкті «Мистецтво Трансформації».

«Діти для Дітей». Взаємодопомога Центрів

«Діти для Дітей». Взаємодопомога Центрів

Днями в рамках акції «Діти для Дітей» Центр дитячої допомоги у с. Кучурган знов поповнився гуманітарною допомогою від діточок навчальних закладів Територіальної громади Софіївської Борщагівки Київської області. В цей раз у Центрі виявлено надлишок речей для певної вікової категорії діточок. Тому було вирішено відправити ці речи у іншій Центр дитячої допомоги – у смт Турійськ.

Відкриття Центру в с. Мачухи

Відкриття Центру в с. Мачухи

Сьогодні, 26 квітня 2024 року на Полтавщині у с. Мачухи було підписано тристоронній Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин між МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея», БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» та Мачухівською сільською радою Полтавського району Полтавської області.

«Діти для Дітей». Допомога в дорозі

«Діти для Дітей». Допомога в дорозі

Сьогодні, 26 квітня гуманітарна допомога, що була передана три дні тому навчальними закладами Софіївської Борщагівки в Бучанському районі Київської області в рамках акції «Діти для Дітей», вже відправлена представниками МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» до Центрів дитячої допомоги територіальних громад Турійська та Кучургану.

Нагорода знайшла своїх Героїв (Турійськ)

Нагорода знайшла своїх Героїв (Турійськ)

У неділю, 21 квітня, представники Міжнародної Антикорупційної Асамблеї відвідали Центр дитячої допомоги, що відкрилася місяць тому у смт Турійськ та працює з 10:00 до 14:00 по неділях. За цей недовгий час Центр зміг забезпечити вже більше 150 багатодітних сімей, мешканців 53 сіл, що входять до місцевої територіальної громади.

Акція «Діти для Дітей» (Печерськ, Київ)

Акція «Діти для Дітей» (Печерськ, Київ)

Естафету прийняв Ліцей №80.
Днями в рамках проекту «Гуманітарна складова Перемоги», пройшла наступна акція «Діти для Дітей». Естафету міста Вишневе прийняв Ліцей №80 Печерського району м. Києва.