Нагорода знайшла своїх Героїв (Львів)

10 жовтня 2023 року у Львові відбулася зустріч Генерального секретаря ЦК Міжнародної Антикорупційної Асамблеї Вячеслава Саєнко з представниками ГО «Ukrainian-American Center» (Львів), ГО «Спілка учасників та волонтерів АТО» та Благодійного фонду «Golden Trident» (Арканзас, США) George Gol та Domenico Maria Idoni II.

Організації, коріння яких сягає на інший бік нашої багатостраждальної Планети, вже понад 7-ми років допомагають військовим ЗСУ та іншим військовим формуванням, а також цивільним особам на нашій рідній Землі.

«У перші місяці воєнних дій на території України було організовано доставку благодійної допомоги та пікап-траків до міста Києва підрозділам ЗСУ та добровольчим батальйонам ОУН-УНСО. Здійснювалася підтримка в отриманні благодійної допомоги та вантажних автомобілів в Англії з переправленням їх через протоку Ла-Манш і Європу в Україну з подальшим доправленням до Краматорська, Слов’янська, Миколаївки, в райони р. Сіверський Донець. Брав участь в організації навчань для цивільних осіб американськими інструкторами у Львівській області. Також відбувалися переговори з представниками виробництва високомобільних ракетних комплексів M142 HIMARS у місті Камден, штат Арканзас…» – George Gol.

«Упродовж кожного моменту тут в Україні з листопада 2016 року я постійно шукаю способи, якими я можу допомогти підтримати та покращити мирне й процвітаюче існування для всіх українських громадян і особливо тих, хто потребує основних життєвих потреб…» – Domenico Maria Idoni II.

За свою гуманітарну діяльність і допомогу ЗСУ та населенню України George Gol і Domenico Maria Idoni II були нагороджені «Відзнаками» – Нагородою «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».