![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2023/10/DSC03967-970x513.jpg)
26 вересня у Центрі гуманітарної допомоги МАА у м. Хуст. відбулася зустріч представників МАА Вячеслава Саєнко та Богдана Алечко та ВО Керівника БФ «Голуб Миру» хустянина Олексія Цьока.
Олексій Іванович колишній військовий, який був на передовій на сході України у 2014–2015 роках. Разом із воїнами АТО та ветеранами у 2017 році було створено благодійний фонд.
Протягом останніх років Фонд займається постачанням транспортних засобів та медичного обладнання з Європи для ЗСУ та інших військових формувань, шпиталів, пологових будинків.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230810-WA0024-970x728.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2023/10/TSoka-Oleksij-4.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230718-WA0019-970x580.jpg)
За свою волонтерську діяльність Олексія Цьока було нагороджено «Відзнакою» – Нагородою «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2023/10/DSC03965-970x728.jpg)
В інтерв’ю Олексій розповів про волонтерську діяльність своєї організації.