Зустріч в мерії Італії

Як ми повідомляли, делегація міжнародної громадської організації «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» (далі – МАА) зараз знаходиться в Італії з робочим візитом.

Генеральний секретар ЦК МАА Вячеслав Саєнко 6 травня зустрівся у будинку мерії з Мером міста Корбетта Марко Балларіні, який прийняв українців у своєму місті та допомагає їм у цей нелегкий час.

17 березня цього року Голова представництва МАА в Італії Роман Романський вручив меру міста Корбетта подяку від МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» за активну діяльність в організації волонтерської та гуманітарної допомоги для біженців з України та за підтримку діяльності, яку провадить організація в Італії (На зустрічі з Марко Балларіні – Мером міста Корбетта, з вдячністю за підтримку та допомогу).

На фото: мер міста Корбетта Марко Балларіні (ліворуч) із Генеральним секретарем ЦК «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» Вячеславом Саєнко 6 травня 2022 року у будинку мерії міста Корбетта.

Під час зустрічі Марко Балларіні повідомив, що громада міста Корбетта направила 3 вантажівки з гуманітарною допомогою із речами першої необхідності до Румунії і Молдови для українських біженців, а також в Україну.

На зустрічі було обговорено плани подальшої взаємодії, відкориговано меморандум про співпрацю, який за італійським законодавством має пройти відповідні інстанції протягом двох тижнів, після чого відбудеться його підписання сторонами.