Нові партнери

6 травня 2022 року у місті Саронно, у провінції Варесі області Ломбардія, Італія, відбулася робоча зустріч Генерального секретаря ЦК «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» Вячеслава Саєнко з Ольгою Русєвою, яка очолює українське представництво міжнародної благодійної організації «International Inner Wheel».

«International Inner Wheel» є однією із найбільш вагомих жіночих волонтерських організацій у світі і має представництво більш ніж у 103 країнах.
Цією організацією запроваджено проект «Help Refugees from Ukraine» для надання термінової допомоги та підтримки біженцям в умовах надзвичайних та непердбачених ситуацій в Україні.

На зустрічі обговорено гостру проблему психологічного стану жінок і дітей, які знаходяться у зоні бойових дій. Ольга Русєва особливо акцентувала на подіях, які відбулись в містах Буча та Ірпінь Київської області після знаходження там окупаційних військ Російської Федерації і проблемах, які у зв’язку з цим виникли. Також обговорено спільні дії по заснуванню спільного реабілітаційного центру з використанням можливостей спеціалістів обох організацій.

Зустріч закінчилась укладанням Меморандуму про співробітництво між організаціями.

Про подальші події ми будемо ознайомлювати читачів на нашому сайті.