Запорука успіху – спільна діяльність по наданню гуманітарної допомоги

Нами вже неодноразово повідомлялось, що до започаткованого міжнародною громадською організацією «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» (далі – МАА) проекту «Ініціатива сьогодення», долучилось багато різних благодійних фондів, волонтерських організацій та небайдужих до надання гуманітарної допомоги представників неурядових організацій, а МАА об’єднала донорів, що надають благодійну допомогу та взяла на себе обов’язок контролювати ланки всього циклу з надання міжнародної гуманітарної допомоги, гарантувала цільове отримання гуманітарних вантажів та запросила до співпраці всіх зацікавлених, надавши адреси українських та закордонних базових складів організації для розміщення вантажів тим, хто приймає участь у цій нелегкий, але дуже важливій роботі (Запрошуємо до співпраці та надаємо допомогу).

У той час, як делегація МАА під керівництвом Генерального секретаря ЦК «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї» Вячеслава Саєнко здійснювала візит до Італії та встановлювала нові зв’язки з мерами італійських міст для подальшого надання гуманітарної допомоги, українське представництво МАА разом з міжнародним благодійним фондом «За Україну», благодійним фондом «Лінія життя!» та при допомозі військової адміністрації м. Києва здійснювали доставку гуманітарного вантажу для певних військових частин ЗСУ, що приймають участь у обороні столиці України.

14 травня 2022 року відбулась передача частини гуманітарної допомоги, що надали жителі північної Греції, грецька громада та волонтери м. Солоніки за сприяння консула України в м. Солоніки. Цей гуманітарний вантаж був доставлений в Україну міжнародним благодійним фондом «За Україну» та благодійним фондом «Лінія життя!». МАА разом з громадською організацією «Об’єднання народного контролю України» здійснило контроль за доставкою цього гуманітарного вантажу на всіх етапах його логістики з Греції до України.

На фото: Представник міжнародного благодійного фонду «За Україну» Павло Камалов (ліворуч), представник ЗСУ (в центрі) та уповноважений комісар міжнародної громадської організації «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» Валерій Дрюченко, (праворуч), перед складом гуманітарної допомоги в очікуванні автомобіля для завантаження гуманітарною допомогою ЗСУ.

Завдяки високому міжнародному стандарту по збору, логістиці та наданню гуманітарної допомоги від донорів до кінцевих отримувачів за спільної діяльності вищевказаних благодійних фондів учасники національного спротиву мають можливість в повному обсязі отримувати таку необхідну для них гуманітарну допомогу своєчасно та якісно.

На фото (зліва направо): керівник благодійного фонду «Лінія життя!» Вадим Барабаш, радник начальника військової адміністрації м. Києва Олексій Булаївський, Голова громадської ради при Міністерстві юстиції України, професор психології Юлія Паскевська, уповноважений комісар міжнародної громадської організації «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» Валерій Дрюченко, представник міжнародного благодійного фонду «За Україну» Павло Камалов на складі гуманітарної допомоги при передачі вантажу ЗСУ.

Всім, хто вже здійснює роботу по наданню гуманітарної допомоги – громадським, благодійним, волонтерським організаціям, небайдужим громадянам та юридичним особам всіх форм власності та тим, хто тільки готуються прийняти участь у здійсненні гуманітарної допомоги, МАА пропонує приєднатись до проекту «Ініціатива сьогодення» та отримати необхідні консультації з оформлення відповідних документів, що забезпечують надання, доставку, зберігання та передачу користувачам необхідних документів для гарантії отримання гуманітарних вантажів від донорів.
Повідомляємо, що МАА має можливість поставок конкретних видів продукції від партнерів організації.