Гуманітарна допомога від Спільноти Корбетта вже в дорозі

25 травня 2022 року наше представництво МАА в Італії, під керівництвом Романа Романського разом з благодійною організацією «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» (Charitable Help Corporation) відвідав місто Корбетта (Corbetta) в провінції Мілан (Італія) з офіційним візитом, зустрівшись із мером Марко Балларіні.

Разом вони прибули на склад цивільного захисту при адміністрації м. Корбетта для відправки вантажного транспорту з гуманітарною допомогою.

Цей вантаж вирушив в Україну для наших дітей, військових шпиталів, біженців та вимушених внутрішніх переселенців, які постраждали під час військової агресії проти нашої країни.

Наша організація висловлює подяку Адміністрації міста Корбетта, особисто Марко Балларіні за надану гуманітарну допомогу, а також усьому персоналу цивільного захисту та всім волонтерам, які брали участь у зборі та формуванні цього вантажу.

В гуманітарний вантаж входить:
– 80 відсотків – продукти харчування, що в даний час є пріоритетом. Наша команда разом із волонтерами та адміністраціями сформувала центри допомоги з безкоштовним харчуванням (мінімум раз на день) для тих, хто потребує.
– 20 відсотків – санітарно-гігієнічні засоби та одяг для дітей, що залишилися без батьків.

Частину вантажу буде відправлено до військового шпиталю, до центрів пенсіонерів, а також до нашого добровольчого батальйону «Карпатська Січ», який сформований з 300 солдатів.

Підрозділ був створений у 2014 році як окрема добровольча чота «Карпатська Січ».
У 2015 році увійшов до складу збройних сил України, до 93-ї механізованої бригади.
За час участі у військових діях на сході України чота стала ротою, брала участь у боях у районі Донецького аеропорту: бої за піски, шахту «Бутівка», Водяне, Опитне.
З 24 лютого 2022 року «ОДЧ Карпатська Січ» захищала Київ, тримала позиції в Ірпені, Романівці та на Броварському напрямку. Наразі підрозділ знаходиться на Ізюмському напрямку.
49 стрілецький батальйон ЗСУ «Карпатська Січ» та добровольці «ОДЧ Карпатська Січ» захищають східні рубежі держави.