РОЗШИРЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПО НАДАННЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

У публікаціях ми неодноразово торкались теми надання, отримання та розподілу гуманітарної допомоги, що надходить в Україну з різних країн світу, громадяни та організації яких долучились до необхідної українському народу гуманітарної допомоги у перемозі з ординською навалою Російської Федерації та від щирого серця почали допомагати у постачанні різних товарів.

Як зазначалось, міжнародна громадська організація «Міжнародна Антикорупційна Асамблея», яка має представництва у Європі, враховуючи нинішні обставини, започаткувала проект «Ініціатива сьогодення», в рамках якого об’єднала донорів, що надають благодійну допомогу та взяла на себе обов’язок контролювати ланки всього циклу з надання міжнародної гуманітарної допомоги, гарантувала цільове використання коштів в рамках благодійних програм та надходження гуманітарних вантажів тим, хто їх замовляє і запросила до співпраці всіх зацікавлених, надавши адреси українських та закордонних базових складів організації для розміщення вантажів тим, хто приймає участь у цій нелегкий, але дуже важливій роботі (Запрошуємо до співпраці та надаємо допомогу).

Одночасно організація провела моніторинг та аналіз повідомлень, що надходять від її закордонних представництв, волонтерських і благодійних організацій в Україні, які отримують різноманітні гуманітарні вантажі та розміщують їх на складах державних цивільно-військових адміністрацій та виявила ряд суттєвих порушень у розподілі гуманітарної допомоги, про що повідомила Президенту України Володимиру Зеленському та секретарю РНБО України Олексію Данилову і запропонувала допомогу у ліквідації цих негативних явищ (НЕГАРАЗДИ З НАДХОДЖЕННЯМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ).

Не чекаючи на відповідь провладних структур та розуміючи необхідність своєчасного надання допомоги ЗСУ, добровольчим батальйонам та загонам самооборони, під керівництвом Генерального секретаря ЦК Міжнародної Антикорупційної Асамблеї Вячеслава Саєнко, делегація організації нанесла візит до Італії.

Керівник італійського представництва організації Роман Романський попередньо підготував зустрічі з мерами італійських міст, релігійних фундацій та широкого загалу представників італійського бізнесу для налагодження постійної допомоги у забезпеченні необхідними товарами, як для допомоги військовим формуванням, так і для відбудови зруйнованих агресорами міст і населених пунктів України.

Незважаючи на довгі бюрократичні з’ясування, необхідні для виїзду за кордон під час воєнного стану в Україні, представники делегації організації доволі швидко отримали всі необхідні документи.

Організація вдячна губернатору Закарпатської області, керівнику Закарпатської обласної державної адміністрації та військової адміністрації Закарпаття Віктору Микиту, який з розумінням поставився до необхідності допомогти організації по встановленню прямих відносин з потенційними донорами та благодійниками у цей важкий для України час і допоміг членам делегації пришвидшити оформлення необхідних документів. Це тим більш приємно тому, що організація опікується наданням гуманітарної допомоги добровольчому батальйону «Карпатська Січ», де захищає Україну Голова департаменту Міжнародної Антикорупційної Асамблеї в Закарпатській області Роман Роман (РЕАЛЬНА ДОПОМОГА).

Прибувши в Італію делегація організації відвідала громадянку Італії Пані  Монику Греппи (Monica Greppi).

Ця жінка, яка займається власним бізнесом і має відповідні площі, на яких розміщує свої роботи. Дізнавшись, що Міжнародна Антикорупційна Асамблея, через своє представництво на Мальті, домовилась щодо поставки гуманітарної допомоги з Італійським Корпусом Допомоги Мальтійського Ордену у  Брешії (Brescia), надала власне приміщення для розміщення цих гуманітарних вантажів для подальшого їх  транспортування в Україну.

Ця адреса вказана у статті «Запрошуємо до співпраці та надаємо допомогу», як основна адреса базового складу гуманітарної допомоги із Італії (Via G. Pastore n. 31 – 25082 Botticino (BS).

На фото: Керівник італійського представництва міжнародної громадської організації «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» Роман Романський (крайній праворуч) громадянка Італії Моника Греппі (в центрі) та член делегації, заступник голови департаменту Закарпаття Богдан Алечко набазовому складі гуманітарної допомоги в Італії у провінції Брешія.

Ми постійно будемо висвітлювати перебування делегації міжнародної громадської організації «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» в Італії.