НЕГАРАЗДИ З НАДХОДЖЕННЯМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

У наших публікаціях ми неодноразово звертались до теми надання та розподілу гуманітарної допомоги, що надходить в Україну з різних країн світу, громадяни та організації яких бажають долучити свій внесок у боротьбу українського народу над нахабним ординськім військом Російської Федерації.

Міжнародна громадська організація «Міжнародна антикорупційна асамблея», яка має представництва у Європі, висвітлює факти корупції і вказує на її джерела в українському суспільстві та активно веде боротьбу за подоланням будь-яких проявів  корупції, провела аналіз заяв і повідомлень, що надходять від наших закордонних представництв та волонтерських і благодійних організацій в Україні, які отримують різноманітні гуманітарні вантажі.

Суть цих повідомлень зводиться до наявності грубих порушень, які вчиняють керівники відповідних державних органів та організацій місцевого самоврядування при отриманні, зберіганні та розподілі гуманітарних вантажів, які надходять в Україну.

Ці порушення можливо розділити на дві групи, які мають різні джерела походження.

Перше джерело – наявність внутрішнього ворога – п’ятої колони ординської навали. Цей ворог в рази небезпечніший за зовнішнього, якого видно неозброєним оком, а внутрішнього ще треба розпізнати, нейтралізувати та знищити! Руйнації, які робить внутрішній ворог набагато більші та вразливіші, ніж ті, які робить зовнішній, бо він руйнує найголовніше – віру! Віру у незворотність покарання тих, хто знехтував волею народу на користь власних інтересів, віру в можливість відтворення справедливості відповідно до Основного Закону нашої країни – Конституції України.

Але з цими джерелами порушень ефективно бореться і відмінно справляється Служба безпеки України.

Друге джерело порушень у надходженні, отриманні, зберіганні та розподілі гуманітарних вантажів, що надходять в Україну своїм походженням має відсутність володіння нормативно-правовою базою діючого українського законодавства, яким врегульовано ці процеси у діяльності тих військово-цивільних адміністрацій, волонтерських і благодійних організацій в Україні, які займаються отриманням гуманітарної допомоги.

Саме ознайомлення широкої громадськості з існуючим законодавством, яким врегульовано діяльність по здійсненню гуманітарної та благодійної допомоги і займається міжнародна громадська організація «Міжнародна антикорупційна асамблея», створюючи різноманітні інструктивні матеріали і публікуючи на своєму сайті витяги із чинного українського законодавства.

З пропозиціями щодо виправлення недоліків, які порушують норми чинного українського законодавства у діяльності військово-цивільних адміністрацій на місцях розвантаження гуманітарної допомоги та волонтерських і благодійних організацій в Україні, що займаються отриманням гуманітарної допомоги, наша організація, звернулась до Президента України Володимира Зеленського та секретаря РНБО України Олексія Данилова і очікує відповіді на надані пропозиції.

Ми чекаємо на позитивний результат вирішення цих питань. Читачі нашого сайту зможуть дізнатись, якою буде реакція на звернення після отримання відповідей.