Подяка знайшла своїх Героїв у Драгово

Влітку цього року, командою МАА під час робочої поїздки до Закарпатської області «Відзнаками» - Нагородою «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги» були нагороджені працівники Центру видачі гуманітарної допомоги, що розташовується у ресторанному комплексі «У Алечки» у с. Драгово, - Михайло Рішко, Світлана Рішко, Василь Куричка та В'ячеслав Довганич.

Про цей центр, який займається волонтерською допомогою вже понад 8 років, ми вже писали не один раз. Після 24 лютого 2022 року, не залежно від ситуацій і погодних умов, Центр допомагає всім, хто звернеться по допомогу. Одяг, засоби гігієни для дітей і дорослих, продукти харчування – як гуманітарна допомога, яку привозять в Україну від партнерів-донорів, так і продукти, приготування яких проводиться на кухні ресторану (каші, салати, домашні страви, навіть тушонка).

Ми розуміємо, що весь колектив під керівництвом Богдана Алечка, про якого ми також згадували в наших статтях, не зміг бути на нагородженні «Відзнаками». Тому, наша Команда прийшла до рішення – Нагородити колектив Центру видачі гуманітарної допомоги Листом Подяки від нашої Команди, як Частини Українського народу, за вагомий внесок у Гуманітарну складову Перемоги та за вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив, організацію та надання всебічної допомоги та підтримки нужденним.

Поки є серед нас Люди настільки самовіддані, настільки щирі та відкриті, що готові допомагати, наш Народ – Непереможний!