Подяка знайшла своїх Героїв в Ужгороді

Під час чергового відрядження на Закарпаття представники Міжнародної Антикорупційної Асамблеї (МАА) знову опинилися з діловим візитом у місті Ужгород.

За останні півроку ми не раз чули про заклад у цьому місті, який допомагав переселенцям і постраждалим від початку військової агресії на території України.

DSC04232

Цим закладом є ресторан «Safari».

Ресторан «Safari» - чудове місце для сімейного відпочинку та смачного обіду. Будівля складається з двох поверхів, де розташовані ресторан, банкетна зала та піцерія, а також дитячий ігровий майданчик для маленьких відвідувачів.

З 24 лютого 2022 року команда ресторану допомагає тим, хто потребує, не афішуючи свою благодійність. Просто допомагають.

23 листопада 2023 року Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар Міжнародної Антикорупційної Асамблеї, Богдан Алечко – Заступник Голови департаменту МАА в Закарпатській області та Наталія Овсяник – Президент «FIPMA» завітали до ресторану, щоб вручити колективу Лист Подяки від нашої Команди, як Частини Українського народу, за вагомий внесок в Гуманітарну складову Перемоги і за вагомий особистий вклад в здійснення волонтерських ініціатив, організацію та надання всебічної допомоги і підтримки нужденним.