«Гуманітарна складова Перемоги» – #НАГОЛОС

Сьогодні, 6 липня 2022 року, на волонтерському громадському телебаченні Я-UA у черговому випуску програми #НАГОЛОС за темою «Гуманітарна складова Перемоги» ведучий Сергій Куценко зустрівся з Генеральним секретарем ЦК Міжнародної Антикорупційної Асамблеї Вячеславом Саєнко та з керівником БО «Українська аудиовізуальна фундація» Олегом Валуйськовим.

Ведучий та гості студії обговорювали найактуальніше питання сьогодення – гуманітарна допомога.

«У Європі хочуть контролювати гумдопомогу, яка надходить до України. Усі ці моменти промовлятимуться під час другої частини форуму.
Нагадаю, що форум «Територія без корупції» пройшов успішно
(ред. перша частина Міжнародного форуму відбулася 16 червня 2022 року). Було забезпечено зум-платформу, на якій могли всі взяти участь. Перша частина форуму мала передбачати внутрішню взаємодію громадськості з чиновниками, пов’язаними з гуманітарними потоками, які сьогодні йдуть до нашої країни. На форумі відбулося бурхливе обговорення проблематики. Мінсоцполітики брали участь у форумі, але не висловили думку. Натомість Мін’юст створив робочу групу з моніторингу та адресного розподілу гуманітарних вантажів…

…Друга частина форуму пройде за кордоном. Тема форуму – «Інтеграція учасників української Перемоги». Будуть присутні донори та міжнародні благодійні організації, де буде представлена платформа, на якій громадськість разом із чиновниками розробить прозорий та зрозумілий механізм, зручний для доставки допомоги», – сказав Вячеслав Саєнко.

Гуманітарна допомога має приходити до всіх і вчасно.

Форум живе та готується до другої частини.