«Як уникнути гуманітарної кризи?» – #НАГОЛОС

6 липня на волонтерському громадському телебаченні Я-UA у черговому випуску програми #НАГОЛОС за темою «Як уникнути гуманітарної кризи?» ведучий Сергій Куценко зустрівся з директоркою Благодійного фонду «БО «Патріотична Україна» Людмилою Гульонок.

Уникнути гуманітарної кризи в Україні допомагають волонтери, адже держава не може цього зробити з багатьох причин.

«Війна об’єднала багатьох людей. З початком повномасштабного нападу рф, наше підприємство готувало бійців ЗСУ та возило їжу на фронт. Коли вдалося відтиснути ворога були сформовані добровольчі батальйони, які займалися розмінуванням та привозили потребуючим людям найнеобхідніше. Тому ми вирішили створити фонд, адже без офіційного реєстру допомагати дуже складно. Адже мають бути офіційні запити. Наш фонд спрямовано на допомогу ВПО та людям, які постраждали від бойових дій»…
…Всі Бровари нам допомагали продуктами харчування, щоб годувати хлопців. Вся допомога відбувається прозоро. Також у нас є складське приміщення, яке нам надали підприємці. На складі є одяг, взуття, іграшки, постільна білизна, продукти харчування, візочки. Є все, що необхідно. Харчові набори робимо з того, що в нас є. Також хочемо забезпечити людей житлом та робочими місцями. Людей треба підтримати, адже держава не може цього зробити з багатьох причин. Тому зараз це роблять волонтери. Треба волонтерам допомагати. Волонтери, які об’єднуються можуть допомогти всім нужденним, які постраждали через війну», — каже директорка фонду.