Діловий «Тур Європою» (частина 2): Офіційний візит до міста Кутна Гора (Чехія)

Сьогодні, 23 червня 2022 року, делегація Міжнародної Антикорупційної Асамблеї (далі – МАА) відвідала місто Кутна Гора у Середньочеському краї (Чеська Республіка). Генеральний секретар Центрального Комітету МАА Вячеслав Саєнко та Голова представництва МАА у Чехії Вадим Ковальчук зі своєю командою провели офіційну зустріч зі старостою міста Кутна Гора Йозефом Віктором та його заступниками у міській адміністрації.

Під час бесіди пан Йозеф розповів про ту допомогу, яку вони надають українцям, а також сказав, що у них є і місто-побратим Кам’янець-Подільськ, якому вони також надають допомогу.

Після закінчення офіційного візиту Вячеслав Саєнко вручив Йозефу Віктору Подяку від нашої організації за внесок у надання гуманітарної допомоги, за уважне ставлення до всіх, хто звертається за нею, за доброту та терпіння, за виявлену солідарність у цей важкий та трагічний час для України та її громадян.

Після зустрічі делегація відвідала центр надання допомоги українцям, організований адміністрацією міста Кутна Гора для біженців-переселенців з України, які постраждали під час військової агресії проти нашої країни.