Діловий «Тур Європою» (частина 1): Словаччина–Австрія

Після проведення 16 червня першої частини IV Міжнародного форуму «Територія без корупції» на тему «Гуманітарна складова Перемоги» делегація Міжнародної Антикорупційної Асамблеї (далі – МАА) виїхала до «Туру Європою» для підготовки проведення другої частини форуму.

19 червня Генеральний секретар ЦК МАА Вячеслав Саєнко прибув до столиці Словаччини міста Братислава для зустрічі з партнерами форуму.

20 червня делегація МАА відвідала одне з Агентств у Штаб-квартирі ООН у місті Відень (в Австрії його часто називають “містом ООН”) – Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ), яке знаходиться у Віденському міжнародному центрі (ВМЦ) .

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців – це глобальна організація, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав та побудову кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства. Починаючи з 1950 року, УВКБ ООН координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, які змушені залишати свої будинки через конфлікт чи переслідування. Наша організація надає таким особам необхідну допомогу: житло, продукти харчування, воду та захищає їх фундаментальні права.

Відвідавши Австрійський центр Вячеслав Саєнко, зустрівся з представниками організації для обговорення спільної діяльності з проведення форуму.

21 червня делегація МАА знову приїхала до Братислави для обговорення робочих питань підготовки організації форуму, а також співпраці та відкриття нового представництва Міжнародної Антикорупційної Асамблеї у Словаччині.