UkrFest в Празі

За ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та підтримки БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» 1-го та 2-го червня 2024 року в Празі (Чеська республіка) відбудеться святковий захід Фестиваль UkrFest «Вдячність Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».

Ідея заходу полягає в тому, щоб висловити Подяку народу, тим країнам, які допомагали людям з України гуманітарною допомогою, моральною підтримкою, притулком. Показати, що люди, які взяли участь у допомозі нам, не зробили це даремно, що ми гідний народ і Вдячні за цю допомогу!

В рамках Фестивалю буде провадитися концерт, в якому візьмуть участь більше 40 колективів відомих як в Україні, так і за кордоном. Це українські гурти та українці, які приїхали до Вас висловити Подяку. Реєстрація учасників Фестивалю провадиться по онлайн-анкеті.

У перший день Фестивалю, у День захисту Дитини для гостей на сцені будуть колективні та сольні програмами дитячих колективів віком від 3-х до 16 років. У другий день естафету візьмуть більш дорослі виконавці.

На Фестивалі буде проводитися тематичний ярмарок українських майстрів, де Ви побачите традиції нашого народу та зможете скоштувати традиційну українську їжу.

Також в декількох палатках будуть проходити майстер-класи для діточок, а клоуни та аніматори будуть розважати малечу, що занудьгували.

На території Фестивалю будуть розташовані:
– сцена,
– виставкова зона (демонстрація мистецтва),
– торгова зона (одяг, аксесуари, сувеніри),
– зона розваг (майстер-класи),
– дитяча зона (солодощі, аніматори),
– гастрономічна зона (їжа, напої),
– гуманітарна зона, прийом гуманітарної допомоги.

У пункти прийому гуманітарної допомоги Ви можете передати для українських діточок іграшки, канцелярські товари, листівки та малюнки з привітанням.

Ми запрошуємо бажаючих приєднатися до нас на Фестивалі UkrFest, який буде проводитись 1 та 2 червня з 10:00 до 19:00 на території розважально-освітнього парку для дітей і дорослих Світ крота (Krtkův svět) за адресою K Měcholupům 777, 109 00 Praha 15 – Horní Měcholupy.

Для участі ЗМІ необхідно пройти акредитацію, заповнивши онлайн-анкету.

Відвідування Фестивалю безкоштовне.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном +420 739 920 386

P.S.: УВАГА! У зв’язку з тим, що фестиваль провадиться на приватній території парку, вхід для учасників по спецперепустці безкоштовно, а для гостей становить 297 чеських крон, згідно з ціновою політикою парку , що дає додаткову можливість користування послуг парку –  атракціонні зони, серед яких скеледроми, гірки, батути, міні-зоопарк, надувні замки, каруселі, дитячі поїзди, автодром, велосипеди, баггі… 
50% коштів, зібраних від продажу вхідних квитків на територію Світ крота (Krtkův svět) 1 та 2 червня 2024 року під час фестивалю, буде перераховано до благодійного фонду “Міжнародна благодійна корпорація допомоги” для покращення роботи Центрів дитячої допомоги в різних регіонах України.

Перед відвідуванням парку просимо коротко ознайомитися з правилами поведінки на територію парку, або більш детально на сайті Світ крота:

  • Собаки або інші домашні тварини не допускаються у Світ кротів.
  • Забороняється брати в парк велосипеди, скутери.
  • Перед входом у нас є велосипедні стійки.
  • У касі підберіть для дітей ідентифікаційні стрічки, на яких можна записати свій номер телефону та ім’я дитини. У разі, якщо дитина блукає, ми зв’яжемося з вами швидше.
  • В парку пропонують різноманітний вибір продуктів харчування та напоїв, ми не сприймаємо занесення власної їжі. Захід не поширюється на дитяче харчування.
  • Парк – це КРАСА. Тому у парку за межами зазначеної «зони для куріння» діє суворе NO SMOKING.

Чекаємо всіх…