У гостях у «Золота генерація»

Учора, 19 липня, Міжнародна Антикорупційна Асамблея (далі – МАА) відвідала дитячий табір «Золота генерація». Табір розташований у мальовничій тихій місцевості с. Заресся, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська область.

Представників МАА Вячеслава Санко и Богдана Алечко зустрів фундатор цього табору Камінський Микола Миколайович.

Під час прогулянки територією табору Микола Миколайович розповів про те, що з перших днів заснування табору у 2013 році організатори намагаються створити для дітей сприятливі умови розвитку як фізично, так і духовно. У розкладі табору пізнавальні, психологічні, реабілітаційні, веселі, активні та продуктивні програми перебування. Пізнаючи світ вони розуміють як природу, так й свій внутрішній світ. Щодня діти дізнаються щось нове, розвиваються духовно, фізично та розумово, беручи участь у різноманітних ігрових, спортивних та інтелектуальних клубах.

З лютого місяця цього року, після введення в країні військового стану, «Золота генерація» прийняла понад 10 тисяч біженців з дітьми, змушених залишити свої міста у зв’язку із ситуацією в Україні. Перший місяць війни був дуже важким для табору. Він прийняв на себе роботу пересилочного пункту. На сьогоднішній день табір працює у штатному режимі, виконуючи функцію реабілітаційного центру. Співробітники табору «Золота генерація» роблять все можливе для того, щоб діти могли почуватися в безпеці та не самотніми.

Під час обговорення нагальних питань сьогодення обговорили плани щодо подальших взаємодій.

І, звичайно, наша організація приїхала не з порожніми руками. Представники МАА привезли дітям іграшки, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Не обійшлося і без солоденьких сюрпризів.