![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/Zolota-generatsiya-970x546.jpg)
Учора, 19 липня, Міжнародна Антикорупційна Асамблея (далі – МАА) відвідала дитячий табір «Золота генерація». Табір розташований у мальовничій тихій місцевості с. Заресся, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська область.
Представників МАА Вячеслава Са’нко и Богдана Алечко зустрів фундатор цього табору Камінський Микола Миколайович.
Під час прогулянки територією табору Микола Миколайович розповів про те, що з перших днів заснування табору у 2013 році організатори намагаються створити для дітей сприятливі умови розвитку як фізично, так і духовно. У розкладі табору пізнавальні, психологічні, реабілітаційні, веселі, активні та продуктивні програми перебування. Пізнаючи світ вони розуміють як природу, так й свій внутрішній світ. Щодня діти дізнаються щось нове, розвиваються духовно, фізично та розумово, беручи участь у різноманітних ігрових, спортивних та інтелектуальних клубах.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-a924f1c6ff55e738bcbc33ee5c80683d65429ff11bde9387f4e3cc57ecc0405d_3664dfb1452ef23d.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-59e1ff2f04d441fa77390de62f06612e453c40c46a3a7a75742e2ad448c38698_a7b8e55fc3d01e2b.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-f6b77f428aa3ec753cc4cc829d90657336ec827355cbc0ced4024b3c0313f93e_b37c028b89e359c0.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-12f4eda3c24189a025a8b895578e02930b682e0bd3db63bc2d6b2c1e994580fe_325f33e14bc5f448.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-ba629de8767bbe426e323a3ffb6b3d9c69818206c7ffa9e8a377c590a964822c_c2f4192a69809da7.jpg)
З лютого місяця цього року, після введення в країні військового стану, «Золота генерація» прийняла понад 10 тисяч біженців з дітьми, змушених залишити свої міста у зв’язку із ситуацією в Україні. Перший місяць війни був дуже важким для табору. Він прийняв на себе роботу пересилочного пункту. На сьогоднішній день табір працює у штатному режимі, виконуючи функцію реабілітаційного центру. Співробітники табору «Золота генерація» роблять все можливе для того, щоб діти могли почуватися в безпеці та не самотніми.
Під час обговорення нагальних питань сьогодення обговорили плани щодо подальших взаємодій.
І, звичайно, наша організація приїхала не з порожніми руками. Представники МАА привезли дітям іграшки, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Не обійшлося і без солоденьких сюрпризів.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-74f2fe2f40237db9664a7c500a9f35f48d4673c41cf3f2062763d5f30cdb388a_54f296304e7a1d9a.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-c9ce654325caec42b4f6dc8b03b695b8ceead2c2041f5641b25ac7a3e1568f34_4c090c2457a0ea4f.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-a2fff216fd5f788e4bc8de2903d891c31c121e22c6494967ddbe3e029108b733_dd5fee35b0a322a7.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-ed5edcebb00a2af0e2a8a307ec5a388be14ddc6b2beb01dcbdc9763ac9d82d56_33b4e942b40758d3.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-1b1aaa8651d66c619c2eec4b23c627c5d220e8704d4bb1d5d1e16ef65177256a_508fe47772082fac.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-fa66abe14c0ba3f8e354bfa6b49a577cf4622bb2ea7c35f60a3efc163a8a2615_750572e7cc3223d8.jpg)
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-a4cab6f1a3e490f884f93c7fb3a293005bd79d698a1ca8d862e1db23ece616b9_41aacd88247cf82f.jpg)