Свято для дітей

На передодні Великодня представник нашої організації – Радник Генерального секретаря ЦК МАА Тетяна Таворська відвідала Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дитину БО «Міжнародний Благодійний Фонд «Отчий Дім», де зараз тимчасово проживають дитинки-переселенці.

«Отчий Дім» – це цілісне об’єднання інноваційних послідовних соціальних проектів комплексної реабілітації та виховання дитини, яка проживала в умовах, що загрожували її життю, з подальшою адаптацією до життя в умовах сім’ї з метою її повернення біологічну родину або, якщо це неможливо, підготовкою до усиновлення або виходу у самостійне життя, а надалі інтеграцією в суспільство.

У цей день у Центрі панували веселощі, добро й надія. Діти зробили листівки з подяками й поздоровленнями зі Світлим Великоднем для наших захисників, а також намалювали великий плакат, на якім кожний зміг намалювати часточку композиції.

А сьогодні, Тетяна Таворська разом з Інною Філоненко та представниками БФ Friends “Допомога Друзів” за підтримки ресторану Villa Riviera привезли дітям іграшки, багато різних корисних та смачних подарунків, пасочки, а також засоби особистої гігієни й велику кількість необхідних речей для самих маленьких та гарний настрій.

Наша команда виражає самі щирі слова подяки людям, які в цей нелегкий час зберігають свою доброту, тепло й любов до інших.

Разом ми – сила, яка здатна творити добро, дарувати турботу й любов!