Добрі справи РАЗОМ

Продовжуючи роботу по розповсюдженню започаткованого міжнародною громадською організацією «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» відкритого проекту «Ініціатива сьогодення», 16 квітня 2022 року представники українського представництва організації у столиці України м. Києві прийняли участь у благодійній акції, яку проводив Волонтерський рух «ДоброРазом», створений за допомогою та при активній участі громадської організації «Турецьке містечко».

Благодійна акція проходила завдяки дружньому сприянню TOB «ДОМІHOC ПІЦЦА ЮКРЕЙН», у приміщенні закладу мережі «Domino’s Pizza», що знаходиться в одному із районів міста Києва за активної участі ресторана «CASTA», який приготував та безкоштовно надав їжу.

Акція полягала у проведенні благодійного обіду, який тривав понад 3 години, і багато людей пригощались смачними стравами, виготовленими рестораном «CASTA».

Ідея проведення благодійного заходу належіть волонтеру Волонтерського руху «ДоброРазом», військовому медику Дмитру Лебедєву (на фото праворуч) при активній підтримці керівника громадської організації «Турецьке містечко» Віктора Марченка (на фото ліворуч), всіх волонтерів Волонтерського руху «ДоброРазом» та заступника Генерального секретаря ЦК МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея», волонтера Волонтерського руху «ДоброРазом» Наталії Зубової.

Під час благодійного обіду, який проходив у дружній зустрічі однодумців, соратників та небайдужих громадян були зібрані добровільні пожертвування з метою подальшого придбання Волонтерським рухом «ДоброРазом» бронежилетів для захисників України.

Також, при проведенні благодійної акції було укладено Меморандум про співпрацю між міжнародною громадською організацією «Міжнародна Антикорупційна Асамблея», яку представляв керівник українського представництва Віктор Бадія (на фото на передньому плані) та керівник громадської організації «Турецьке містечко» Віктор Марченко.

Під час проведення благодійної акції волонтер-біженець із Донецької області подарував Волонтерському руху «ДоброРазом» прапор України з підписами Героїв-Кіборгів, які захищали Донецькій аеропорт у 2014 році, і відтепер цей прапор буде знаходитись в офісі волонтерів.

Хазяйнує у цьому офісі волонтер Дар’я Козій (на фото лівоуч) зі своєю подругою-волонтером Ларисою (на фото праворуч), яким допомагають багато інших волонтерів руху.

Представники міжнародної громадської організації Віктор Бадія (на фото ліворуч) та Валерій Дрюченко (на фото другий праворуч) також побували у цьому офісі та зробили пам’ятні фото з волонтерами, які працюють у ньому.

Волонтерський рух «ДоброРазом» ГО «Турецьке містечко» дуже вдячний керівництву товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛІМПІЯ-СПОРТ-ЕКСПРЕС», яке йдучи назустріч їхньому зверненню, будучі власниками торгівельного комплексу, безкоштовно розмістили з 12 квітня 2022 року у цьому приміщенні офіс волонтерів та всебічно сприяли проведенню вищевказаної благодійної акції.

Також, всі волонтери дякують за співпрацю та дружню допомогу керівництву та працівникам TOB «ДОМІHOC ПІЦЦА ЮКРЕЙН» та ресторану «CASTA».