Нагорода знайшла своїх Героїв у Києві

5 березня в Центральному офісі МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» (далі – Асамблея) відбулася зустріч із представниками Благодійної організації «БФ “ВлАсвія”» Власвією та Сергієм Федорчуками.

«ВлАсвія» допомагає нашим хлопцям на фронті, доставляючи їм на передову гуманітарну допомогу, організовує збори на потреби ЗСУ, проводячи благодійні заходи.

Однією з волонтерів Фонду є Діанна Гольде – українська поетеса і співачка, авторка текстів пісень для багатьох українських вокальних виконавців, яка пережила 34-денну окупацію в Бучі.

Під час зустрічі Сергій, який брав участь у бойових діях АТО та тримав оборону в перші місяці повномасштабного вторгнення окупантів на територію України, погодився дати невеличке інтерв’ю, в якому розповів, як змінилося його життя після 24 лютого 2022 року.

Також погодилася дати інтерв’ю і Ася.

За свою активну волонтерську діяльність Ася та Сергій були відзначені «Відзнаками» – Нагородою «Вдячність Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги». Нагороду вручав Генеральний секретар ЦК Асамблеї Вячеслав Саєнко.