Нагорода знайшла своїх Героїв

Сьогодні (18 квітня 2023 року) МАА у місті Корте-Франка (Італія, провінція Брешіа, Ломбардія).

Як відомо, Ломбардія є регіоном, який прийняв найбільшу кількість біженців з України в Італії, а Брешіа входить до першої п’ятірки провінцій.

Наша делегація на чолі з Генеральним секретарем ЦК МАА В’ячеславом Саєнком та Головою представництва МАА в Італії Романом Романським особисто вручили нагороди італійській громаді міста Корте-Франка за неодноразову гуманітарну допомогу, спрямовану постраждалим, біженцям-переселенцям, дитячим будинкам, людям вимушеним виїхати із зон бойових дій, військовим шпиталям та бійцям Збройних Сил України, а також за постійну підтримку тим, хто змушений був виїхати з території України до Європейських країн у цей складний для України час.

Церемонія нагородження «Відзнакою» – Нагородою «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги» відбулася у муніципалітеті міста Корте-Франка (BS).

Нагороду здобула мер міста Anna Becchetti та її помічниця Enrica Rubaga.

Також було нагороджено керівників місцевих органів:
Piera Pizzocaro – (Асоціація «25 квітня»)
Francesco Econimo – (Альпійська асоціація)
Flavio Corsini – (Громадянський захист)
Eleonora Bracci – (Caritas)
Giuseppe Scolaro – (IPA Брешія, Міжнародна поліцейська асоціація).

«Відзнака» – Нагорода «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги» була створена за ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» за підтримки БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги». Це унікальне творіння, виготовлене з латуні – залишків гільз зброї, яким захищали нашу країну протягом останнього року, яке було передано солдатами представникам МАА. Це символ вдячності, яка народилася у серцях воїнів, волонтерів, матерів, дружин, дітей – усіх, хто взяв участь у боротьбі із планетарним «Злом».

Кожен, хто своїми діями продемонстрував, що він є частиною гуманітарної складової Перемоги, може отримати цю «Відзнаку».

Наша країна висловлює подяку всім волонтерам, міжнародній спільноті та приватним донорам, які прийшли на допомогу Україні, коли вона цього найбільше потребувала.