Допомога з Іспанії

Нещодавно в Іспанії відбулася зустріч Романа Ро́манаГолови координаційного центру МАА в Закарпатській області та водночас Голови координаційного центру БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» в Закарпатській області з представниками ASOCIACIÓN CYL PARA UCRANIA на чолі з Vasyl Tzekh (Іспанія).

Під час зустрічі було обговорено питання гуманітарного вантажу для бригади ЗСУ. І вже через декілька днів, у м. Хуст Закарпатської області відбулася передача коліс та іншого гуманітарного вантажу для 110 бригади ЗСУ згідно акту для потреб.

Доставку в Україну здійснено разом з представником МБФ «Голуб Миру» Олекса Цьока (м. Хуст, Україна).

Міжнародна Антикорупційна Асамблея висловлює щиру подяку представникам ASOCIACIÓN CYL PARA UCRANIA, особисто Vasyl Tzekh, МБФ «Голуб Миру» на чолі з Олексієм Цьока та Голові координаційного центру МАА в Закарпатській області і водночас Голові координаційного центру БО «МБКД» в Закарпатській області Роману Ро́ману.

Роман Михайлович Ро́ман з перших днів повномасштабного вторгнення агресора на територію нашої країни захищав Вітчизну в лавах окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ». Через кілька місяців мобілізувався до складу Збройних сил України. Після повернення з передової організовує і контролює постачання гуманітарного вантажу для ЗСУ, добровольчих військових підрозділів, інших військових формувань та військових шпиталів та населення України.