Нагорода знайшла свого Героя в Іспанії

За декілка днів до Нового року Роман Ро́ман – Голова координаційного центру БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» в Закарпатській області та водночас Голова координаційного центру Міжнародної Антикорупційної Асамблеї в Закарпатській області, під час командировки до Іспанії, зустрівся з Vasyl Tzekh – Головою ASOCIACIÓN CYL PARA UCRANIA. Зустріч відбулася у місті Вальядолід (муніципалітет і місто на північному заході Іспанії).

Vasyl Tzekh з початку вторгнення агресора на територію України разом з іншими закордонними партнерами-донорами постійно організовує збір та відправку гуманітарного вантажу в Іспанії для ЗСУ, інших військових формувань, шпиталів та населення нашої країни. Основні продукти харчування та дитяче харчування, засоби гігієни, підгузники для маленьких та дорослих, одяг та взуття для малечі та дорослих.

Для військових передаються продукти харчування, енергетичні продукти підвищеної калорійності, транспортні засоби для здійснення заходів забезпечення національної безпеки та оборони України у зоні проведення бойових дій та інше, згідно акту для потреб.

За свою волонтерську діяльність, за підтримку та надану допомогу Vasyl Tzekh був нагороджений «Відзнакою» – Нагородою «Подяка Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги». Нагороду вручав уповноважений представник Міжнародної Антикорупційної Асамблеї Голова координаційного центру в Закарпатській області Роман Ро́ман.

Також, за гуманітарну допомогу ЗСУ Vasyl Tzekh отримав подяки від військових частин.