«Діти для Дітей». Взаємодопомога Центрів

Днями в рамках акції «Діти для Дітей» Центр дитячої допомоги у с. Кучурган знов поповнився гуманітарною допомогою від діточок навчальних закладів Територіальної громади Софіївської Борщагівки Київської області. В цей раз у Центрі виявлено надлишок речей для певної вікової категорії діточок. Тому було вирішено відправити ці речи у іншій Центр дитячої допомоги – у смт Турійськ.

Акція «Діти для Дітей» в рамках проєкту «Гуманітарна складова Перемоги» – допомога дітей, у яких є можливість, іншим діткам, які постраждали від агресії окупанта та/або перебувають у складних життєвих обставинах на території України. Допомога, що зібрана у навчальних закладах відправляється у Центри дитячої допомоги в Територіальні громади, де перебувають переселенці, сім’ї військових, багатодітні та малозабезпечені верстви населення.

Діти, що приймають участь в акції, фасуючи речі для передачі позначають коробки, підписують, на який вік дитини розраховані речі. Малюють листівки та пишуть побажання іншим дітлахам. Ці листівочки передаються робітниками Центрів діткам, що приходять разом з речами та іграшками.