«Вартові Мрії»

Сьогодні, 20 червня 2023 року, в координаційному центрі «Територія без корупції» відбулася зустріч представників МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» з учасниками волонтерської спілки «Вартові Мрії».

СПІЛКА «ВАРТОВІ МРІЇ» – це СПІВПРАЦЯ ФОНДІВ, ПІДПРИЄМЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ, які основну свою допомогу направили на наших Захисників, що перебувають у гарячих точках.

На зустріч приїхали Миколайчук Микола Миколайович – Засновник та керівник ТОВ «РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ „СПРІНТ МЕДІА“», учасник волонтерської спілки «Вартові Мрії» та Тата Сірик – учасник Благодійного фонду “Орден Свободи”, волонтер (Просто МАМА для усіх наших військових).

Команда «Вартові Мрії» здійснюють постійні збори необхідних речей для військових та особисто доставляють та передають вантаж нашим військовим підрозділам на передовій.

З просторів сторінок facebook спілки «Вартові Мрії» та сторінок учасників спілки, ми поринули у Світ Допомоги, Віри та Надії.

Цитуючи текст однієї з останніх публікацій зі сторінки у facebook однієї з учасниць спілки:

«Калуш, Київ, Бровари, Велика Димерка, Русанів, Плоске і інші населені пункти! Разом – ми Непереможні!
Дрони, тепліки, біноклі, монокуляри, рації, акумулятори, ноути, безперебійники, турнікети, пауербанки, шоломи, військовий одяг та взуття, тактичні перчатки, підсумки, 500 піц, 15 відер котлет, 18 баклажок по 5 літрів вареничків, десятки кілограмів зраз з м’ясом, млинців з шоколадом, десятки банок сала, сотні коробок смаколиків, медикаменти, цигарки, гігієна, енергетики, пресерви, їжа швидкого приготування, елітна мелена кава, чай, одноразовий посуд, овочі та фрукти, фільтри для води, каністри, гума на авто, маскувальні сітки і багато-багато іншого … і головне – тепло наших сердець!

Благодійний фонд “Орден Свободи”
”ВАРТОВІ МРІЇ”-волонтерська спілка.
БРОВАРСЬКІ ХУХИ
Idealist Coffee Co
відчувають Подяку.»

І це тільки одна публікація з багатьох інших.

Після бесіди Микола Миколайович та Тата погодились дати інтервью.

Ми дуже вдячні нашим гостям за їх діяльність, Мужність, за Підтримку та Турботу за наших Захисників нашої Неньки-України, за Допомогу тим, кому ми вдячні за кожну тиху, спокійну ніч, кожну тиху годину, тим хто на лінії захисту.

Ми пишаємося тим, що у такий нелегкий час для нашої країни, населення України об’єднується для спільної допомоги. Люди усіх напрямків діяльності готові докласти своїх зусиль для підтримки тим, кому це дуже потрібно.

Також ми вдячні за час, який учасники спілки змогли нам надати та  за те, що змогли приїхати на цю зустріч, всупереч своїй зайнятості.

Наш «СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ», «ГЕРОЇ» є не тільки на передовій, а й тут, в тилу, і будуть завжди.

РАЗОМ ДО СКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ!