Майстер-клас «Намалюй свої мрії »

28 квітня 2018 керівник ГО «Центр розвитку родини« Калинка» спільно з Порошенком Оксаною – керівником Міжнародного Благодійного Фонду «Ти не Один» провели майстер-клас «Намалюй свої мрії ».

Особлива подяка Тетяні Токаренко за своє знання і бажання поділиться своїм досвідом в спілкуванні з дитиною через малюнок. Велика користь цього майстер-класу в тому, що були учасниками діти різного рівня розвитку і віку. Діти і батьки познайомилися з різними техніками малювання: малювання ватяними паличками, овочами і фруктами, малювали на повітряних кульках і це не все.

Діти проявили себе дуже активно і креативно. Була намальована патріотична картина. Дітей і батьків об’єднувала спільна діяльність. Підсумком нашої зустрічі стала велика спільна картина. Діти кажуть через малюнки. Батьки можуть спостерігати, то як малює їх малюк. Яким деталей приділяє більше уваги. Яку колірну гамму використовує. Якщо щось насторожує дорослого, необхідно звернеться до психолога. Малюючи дитина сам себе терапевтірует.

Нашою спільною діяльністю організацій є важливість донесення питання про важливість дитинства в цілому. Для дитини час, який він проводить безроздільно з батьком, є незабутнім. Позитивна обстановка і знайомства з новими друзями розширюють коло інтересів не тільки діток, а й дорослих.

Дякуємо батьків за довіру і час. Любі друзі!!! Ми відкриті для нових ідей і їх втілення!