Командна робота МАА

Раніше у статті від 17 березня 2024 року ми писали про Благодійний Бал, що проходив у Празі 16 березня і на якому були присутні члени МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» (далі – МАА). Було згадано про аукціон і мету проведення заходу – збір коштів для ЗСУ та населення України.

Членами МАА та БО «БФ Підтримки Українських Військових» – партнерами, з якими було підписано Меморандум про співпрацю, а також завдяки донатам, у Європі було придбано транспортний засіб для наших військових. І завляки частині зібраних коштів на аукціоні в Празі міжнародна команда МАА змогла забезпечити транспортування транспортного засобу зі Швейцарії та доставити його в Україну для передання його військовим формуванням ЗСУ для подальшого його використання у виконанні бойових завдань.

У цій «операції» брали участь багато членів організації. Голова представництва МАА в Італії Roman Romanskyy разом із Заступником Голови координаційного центру МАА в Закарпатській області України Bogdan Alechko прибули на вчинення правочину щодо купівлі автомобіля та доправили його до Чеської Республіки. У Чехії в м. Прага вони передали транспортний засіб представникам МАА Главі департаменту в Празі Vitaliy Rishko та Помічнику Глави представництва в Чеській Республіці Edhard Moldovan. Далі автомобіль було передано Vyacheslav Sayenko – Генеральному секретареві Центрального Комітету Міжнародної Антикорупційної Асамблеї, який і доправив його до України в м. Хуст Закарпатської області, де його зустрів Голова координаційного центру МАА в Закарпатській області України Roman Róman. Далі, після необхідної реєстрації, технічної ревізії та комплектації машина буде передана до військової частини ЗСУ.

Транспортний засіб, який зможе врятувати життя багатьох наших хлопців, здійснив подорож, проїхавши половину Європи, та вирушить виконувати свій обов’язок, заряджений активізмом, позитивом, самовіддачею та надією на Перемогу.

Наша команда щиро вдячна «БФ Підтримки Українських Військових» та особисто директору ТОВ «ХУСТ-ФАРМ» Василю Кузьмі, ГО «Клуб моржів» та особисто Сергію Чіжмарь, Приватним виконавцям Закарпатської області, Спілці приватних виконавців та особисто  Олександру Лукечу, а також Володимиру Шимоня, Вікторії Роман, Володимиру Зварун, Михайлу Тудовші за їх внески для придбання автомобіля.