![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2024/04/26-04-24-970x546.jpg)
Естафету прийняла Софіївська Борщагівка.
Сьогодні, 26 квітня гуманітарна допомога, що була передана три дні тому навчальними закладами Софіївської Борщагівки в Бучанському районі Київської області в рамках акції «Діти для Дітей», вже відправлена представниками МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги» до Центрів дитячої допомоги територіальних громад Турійська та Кучургану.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_6_2024-04-26_11-47-41.jpg)
Ми висловлюємо величезну подяку учням, їхнім батькам, педагогічним колективам та логістичному Партнеру Гуманітарній Пошті України (Нова Пошта) за можливість у стислі строки відправити гуманітарний вантаж людям, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Вже завтра Центри зможуть отримати довгоочікуваний вантаж. А в неділю дітки, які завітають, зможуть обрати для себе одяг, взуття, іграшки та канцелярію, якої їм не вистачає.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_17-40-33.jpg)
P.S.: 27 04 2024 - Турійськ
Дякуємо Гуманітарній Пошті України. Допомога вже у Турійську.
![](https://ichhc.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_4_2024-04-27_16-56-13.jpg)
P.S.: 27 04 2024 - Кучурган
Дякуємо Гуманітарній Пошті України. Допомога вже у Кучургані.