Нагорода знайшла своїх Героїв

Сьогодні (16 квітня 2023 року) МАА у Роббіо (Павія), Італія.

Майже два тижні тому делегація вирушила до дружніх європейських країн до наших зарубіжних партнерів-донорів для транспортування та доставки чергової гуманітарної допомоги для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги та ін., для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, згідно з проектом «Ініціатива сьогодення», контролюючи ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу.

Здійснюючи поїздки офіційними центрами, представники МАА вручили Відзнаки «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги» тим, хто активно надавав допомогу нашій країні, нашому народу та брав участь у «Гуманітарній складовій Перемоги».

Ця Нагорода вже знайшла своїх Героїв у Чехії, Польщі та, звичайно, в Україні.

Сьогодні за неодноразову гуманітарну допомогу в цей нелегкий час для України, за постійну підтримку було нагороджено Голови представництв МАА в Італії – Roman Romanskyy та Мальти – Moreno Zucchetti.

Нагородження відбувалося після відвідування форуму, організованого Agata Ecosystem, який проходив у Палаці Джиневра – Роббіо (Павія) (Італія).

Також на форумі була присутня і Голова представництв МАА в Болгарії Mirella Scalia.