Нагорода знайшла своїх Героїв. – АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі

Сьогодні, 20 липня 2023 року, Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар ЦК Міжнародної Антикорупційної Асамблеї (МАА) та Наталія Овсяник – Президент ГС «Перший Міжнародний Громадський Медіа-Комунікаційний Альянс» (FIPMA) прибули до «АРТ-Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі», прийнявши запрошення на урочистий захід, присвячений врученню випускникам свідоцтв та дипломів про закінчення Міжнародного IT-АРТ Ліцею, Мистецького коледжу та АРТ-Академії.

«АРТ-Академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі»(ІV рівень акредитації) й Мистецький коледж імені Сальвадора Далі (І рівень акредитації) – сучасні вищі навчальні заклади, де оновлено зміст професійного навчання, впроваджено передові педагогічні технології, інноваційні підходи до підготовки фахівців з дизайну та мистецтвознавства.

1992 р. на базі Народного університету «Дизайнер» було засновано Приватний вищий навчальний заклад «Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну».
З 1995 р. в коледжі створено Дизайн-студію для дітей шкільного віку.
З 1997 р. організовано професійні курси дизайну і комп’ютерної графіки для дорослих.
У 2000 р. Мистецький коледж стає базовим навчальним закладом щойно створеної громадської організації «Конфедерація дизайнерів і стилістів України».
У 2004 р. створено ПВНЗ «Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну» (ІV рівень акредитації).
З 2008 р. Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну носить почесне звання видатного художника-сюрреаліста Сальвадора
З 2011 р. інститут здійснює підготовку іноземних громадян на підготовчому відділенні та за спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, магістра.
З січня 2019 р. інститут було перейменовано у АРТ академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
25 квітня 2023 р. наша Арт Академія таки стала членом Європейської Асоціації Університетів.

Декілька днів тому представники МАА та ГС «FIPMA» завітали до АРТ Академії для інтерв’ювання представників навчального закладу.

Оксана Фурса – чарівна Жінка, українська Художниця, Президент в “АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі”, Доктор педагогічних наук, Професор, Президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України, розповіла про Академію та провела невелику екскурсію, розповівши про тонкощі навчання майбутніх майстрів мистецтва провела невеличку екскурсію, розповіла про заклад тонкощі навчання майбутніх майстрів мистецтва.

Олександра Гуменна – Ректор в “АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі”, Кандидат економічних наук, Професор,  розповіла про гуманітарні проекти Академії.

Світлана Катенова – Голова наглядової ради, почесний Професор “АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі” розповіла про проект “Шовковий живопис” (бренд Оксани Фурса) та Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”.

Під час урочистого заходу, присвяченого врученню свідоцтв та дипломів про закінчення Міжнародного IT-АРТ Ліцею, Мистецького коледжу та АРТ-Академії випускникам, Вячеслав Леонідович нагородив «Відзнаками» – Нагорода «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги» тих, хто довів своїми діями своє причастя до цього проекту.

Нагорода «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги», створена за ініціативою МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» при підтримці БО «Міжнародна Благодійна Корпорація Допомоги». Це унікальний витвір, виготовлений з латуні – залишків гільз зброї, який був використаний для захисту нашої країни за останній рік. «Матеріали» для «Відзнак» передані представникам Міжнародної Антикорупційної Асамблеї від воїнів, що перебувають на передовій. Це символ вдячності, яка народилася в серцях воїнів, волонтерів, матерів, дружин, дітей; всіх, хто долучений до боротьби із планетарним «Злом».

Нагорода знайшла своїх Героїв

За свою активну допомогу, за самовідданість та щирість було нагороджено:

Фурса Оксана ОлександрівнаПрезидент в АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі Українська художниця, ректор Інституту Мистецтв ім. Сальвадора Далі, Доктор педагогічних наук, Професор, Президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України.

 • Встановлення хреста на Софію Київську.
 • Створення арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад в лікарні Мірум та Арт академії Далі.
 • Проведення та організація благодійної виставки “між небом і землею” в співпраці Національний музей Тараса Шевченка, галерея “Митець”.
 • Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”.
 • Створення та відкриття першого реабілітаційного арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад на базі Клініки МІРУМ та Арт академії Далі.
 • Проведення благодійних українських вечорів закордоном, а саме в Казахстані, у співпраці з АЛМАУ, в Гранд-Канарі, у співпраці з Національний музей Тараса Шевченка та благодійний фонд “Арт Ренова Україна”

Гуменна Олександра Віталіївна – Ректор в АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі, Кандидат економічних наук, Професор

 • Організація арт-терапії для маленьких пацієнтів в Охматдиті – керівництво проектом створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація першого етапу проекту).
 • Керівник проекту оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.
 • Керівник проектів:
  організація благодійних заходів в США (Блумінгтон, Індіана) для підтримки студентів, батьки яких загинули під час військових дій (було зібрано 130 тис.грн.),
  створення Фонду підтримки студентів Арт Академії в критичних ситуаціях за організаційного та фінансового сприяння Viridian Moon Art Gallery ((Блумінгтон, Індіана, США) – зібрано майже 50 тисяч грн.
 • Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.

Бугай Віталій Михайлович – Проректор АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі

 • Створення арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад в лікарні Мірум та Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі. Проведення та організація благодійної виставки «Між небом і землею» в співпраці з Національним музеєм ім. Тараса Шевченка, галерея “Митець” Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”.
 • Встановлення хреста на Софію Київську.
 • Охматдит – створення дизайну проекту арт-терапії для маленьких пацієнтів і проведення арт-терапії.
 • Проведення благодійних українських вечорів закордоном, а саме Казахстан у співпраці з АЛМАУ, Гранд-Канарі у співпраці з Національним музеєм ім. Тараса Шевченка та благодійним фондом «Арт Ренова Україна».

Світлана Катенова – Почесний професор Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, Голова Благодійного фонду «Арт-Ренова Україна»

 • Одним із організаторів Благодійного Фонду «Арт-Ренова Україна», під егідою якого проводила чи брала участь у проведенні заходів щодо просування Українського Мистецтву за кордоном (Казахстан, Канарські острови, США).
 • Організація та збір коштів на підтримку та збереження культурної, освітньої та духовної спадщини України (виставки, ярмарки-продажу, благодійні вечори-презентації);
 • Створення та відкриття першого реабілітаційного арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад на базі Клініки МІРУМ та Арт академії Далі.
 • Підтримка ЗСУ.

Викладачі АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі:

 • Серж Ткачук-Туркевичдопомога під час арт-терапії для маленьких пацієнтів. Охматдит – створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація) проекту «Місто чудес».
 • Кіра Анатоліївна Трегубенко, Ольга Миколаївна Климоваорганізація процесу та розмальовка військових артефактів – гільз та коробів від армійських патронів.
 • Наталія Олексіївна Прокопець – виготовлення сіток для маскування військових.
 • Світлана Семенюкактивна волонтерська позиція, організація та проведення арт-терапії для військових та тих, хто повернувся з полону.
 • Олена Петрівна Бабенчикорганізація процесу та розмальовка військових артефактів – гільз та коробів від армійських патронів, пошиття для військових і поранених, починаючи від необхідних речей в госпіталь, закінчуючи плитоносками, разносками і т.п.
 • Вікторія Карташова – Художниця, викладач Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, волонтер, фандрайзер міжнародних проектів.
  Серпень 2022 – участь в благодійному проекті «Херсон – це Україна» та подарувала 2 картини-портрети «Тарас Шевченко» і «Козак-Характерник». Картини були представлені на виставках в Умані, Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Львові і Києві та продані на виставці за кордоном у Люксембурзі. Всі зібрані кошти з продажу, а це 120 000 грн коштів пішли в фонд «Херсонщина це Україна», на ЗСУ та відбудову культурних пам’яток півдня, допомогу жителям Херсонщини.
  Жовтень 2023 – участь в проекті Фундації ім. професора М.С.Бакшеєва (м. Київ) на закупку реанімобілю для евакуації поранених бійців з передової. Для відповідального лікаря-анестезіолога VERUM expert clinic Шумада Вадима Володимировича. На аукціоні продана картина художниці «Геній 2. Альберт Ейнштейн» за 30 000 грн, Всі отримані кошти пішли в фонд проекту.
  – Грудень 2022 – організувала та провела безкоштовні майстер класи для 65 дітей сімей переселенців з Енергодару, Авдіївки.
 • Олена Гребенюк – Знаменита оперна українська співачка, громадська діячка, волонтерка, виконавча директорка міжнародного гуманітарного фонду Bucha Help, викладач АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі
  Активна участь в усіх проектах АРТ Академії.
 • Чабак Лариса Олександрівна – Директор ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Благодійні проекти:
  «Сила в Єдності» – благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ на фронт);
  Охматдит – створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація) проекту «Місто чудес».
 • Тимченко Людмила Сергіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Організація концертів для військових, для дітей, для шпиталів. Гурт «Там, де Ми».
 • Андруневчин Олеся Дмитрівна – Вчитель української мови та літератури, класовод ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Благодійний проект «Сила в Єдності» – благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ на фронт).
 • Семеренко Жанна Миколаївна – бібліотекар АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі
  Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.
 • Добровольська Світлана Миколаївна – Заступник директора з адміністративно-господарчої частини ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Підтримка та участь Благодійних проектів серед яких “Сила в Єдності”: благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ)
 • Працівники господарської служби АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі: Бондарчук Світлана Миколаївна, Перевіспа Анатолій Анатолійович, Сірик Людмила Олександрівна, Юріна Олена Олександрівна
  Виготовлення маскувальних сіток для військових.
 • Анна Коновалова – допомога у встановленні хреста на Софію Київську. Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”
 • Студенти (Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ та благодійний проект«Місто чудес» (Охматдит»):
  Всеволод Оленич – випускник АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
  Володимир Бушин випускник Мистецького коледжу ім. Сальвадора Далі
  Владислав Христюк випускник Мистецького коледжу ім. Сальвадора Далі
  Тимур Кривошапка – 2-й курс АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
  Михайло Борщевич випускник АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
  Вероніка Суховій – авторка роботи «Вікна», яка потрапила у Швецію для зібрання коштів на автомобіль для батальйону «Холодний Яр».
  Ніна Печериця, Надія Коренєва, Дарія Овчиннікова, Дарина Олексієнко.
 • Ольга Ануфрієва – журналіст та Володимир Ануфрієв – фотограф, відеоограф
  Разом із командою готували та знімали матеріали:
  – про встановлення Хреста на куполі Софії Київської https://youtu.be/YnblBk-pCms
  – про арт-терапію для звільнених військово-полонених Азовців.

Після вручення «Відзнак» та дипломів випускники промовили урочисту Клятву Дизайнера та традиційно підкинули свої конфедератки (академічні шапочки).

Ми бажаємо випускникам всього найкращого, вірити у свої сили і мрії, ніколи не опускати руки, отримувати високий дохід і робити своє життя насиченим, яскравим і красивим.

Ми віримо у Перемогу, Ми віримо у Майбутнє!