Фестиваль “Колібрі”

У Дендропарку нашого міста пройшов дводенний Благодійний “Фестиваль” Колібрі “. Організатор цього заходу міжнародний благодійний фонд” Ти не один “. Мета цього заходу привернути увагу до дитячого гемоотделенію Дитячої обласної лікарні та створення сенсорної кімнати для дітей з особливостями розвитку. Взяти участь в благодійному заході відгукнулося багато танцювальних, вокальних, духових колективів і ансамблів, імідж центр, кавер- і рок-груп нашого міста. Гостям парку було цікаво не тільки подивитися програму,  але й взяти участь у майстер класах з малювання на піску, ліплення з глини та тіста, спробувати розмалювати медові пряники, навчитися танцювати брейк-данс! А представники фітнес-клубів вразили дітей і дорослих зачаровують стрибками на батуті та майстер класами різних стилів і напрямків, а кращі учасники отримали в подарунок місячний абонемент  на відвідування клубу!

Локації з чудовими фотозонами залучали всіх охочих сфотографуватися в ці два дні! На алеях парку можна було зустріти казкових мімів і живі статуї, придбати вироби ручної роботи, а майстри візажу та перукарського мистецтва перетворювали всіх бажаючих в цікаві образи. Кожен, хто за два дні фестивалю прийшов відпочити в парк, зміг відмінно провести час всією сім’єю і взяти участь у добрій справі! Кожна гривня від майстер-класів, відсоток від продажів йде на благодійність!

Вперше в нашому місті в парку пройшов конкурс “Кращий домашній кондитер!” Хвилювання кондитерів, а брали участь і початківці, і фахівці, не змогло вплинути на якість кулінарної творчості!  Домашні кулінари не тільки представили свої вироби на суд журі з партнерів проекту та гостей парку, а й брали участь у кулінарній вікторині. Всі заслужено отримали першы місця у певній номінації за смачні кекси, капкейкі, зефір і найважливіше – за відкриті серця, праця і бажання допомогти! Усе, що вклали кулінари і продали на конкурсі – було віддано на благодійність! Увечері бажаючі випробувати свої сили, брали участь в  незабутньою вечірньої пробіжки по парку! Найшвидший і самий витривалий маленький учасник пробіжки, який їхав на руках у мами, отримали нагороду.

Такі проекти об’єднують багатьох, різних людей. Приємно спостерігати, коли дорослі пояснюють своїм дітям для чого збираються гроші і складали в ящик для збору фінанси, тим самим отримуючи для себе і своїх дітей набагато більше.

Дякую кожному, хто брав участь в цьому заході в концертній програмі, і чарівної ведучої, і звукорежисерам, хто друкував рекламу, прикрашав сцену, перевозив на авто, допомагав і підтримував в процесі і тим, хто просто прийшов подивитися! Разом ми творимо добро!