Україна

Нагорода знайшла своїх Героїв

Роман Роман - Голова департаменту МАА в Закарпатській області

З перших днів після введення в країні воєнного стану, у зв'язку з військовою агресією проти України, добровільно мобілізувався до лав окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ". Організовує гуманітарну допомогу для добровольчих військових загонів, військових госпіталів.

Богдан Алечко - Заступник Голови департаменту МАА в Закарпатській області, депутат Хустської Ради

Ще до початку вторгнення агресора на територію України Богдан Алечко займався благодійною діяльністю. А починаючи з 24 лютого 2022 року він подвоює, а то і потроює своє діяльність. Він регулярно організовує збір, транспортування, доставку гуманітарного вантажу та надання гуманітарної допомоги для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги, діти, дитячі будинки, табори, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями, військові формування, Збройні Сили України, військові шпиталі згідно з проектом «Ініціатива сьогодення», контролюючи ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу.

Віктор Бадія – Голова Громадської Спілки «Міжнародний Спілка Громадських Організацій – ТЕРИТОРІЯ БЕЗ КОРУПЦІЇ»

Організація та контроль ланок всього циклу з надання міжнародної гуманітарної допомоги.

Олексій Заморений

Голова департаменту МАА в м. Сіверськ Донецької області. Пастор БФ Еммануїл IMOCE "Серце Сина", волонтер.

Пройшло вже більше 5 років як Олексій заснував хоспіс у м. Сіверськ для літніх, самотніх людей з особливими потребами, з фізичними обмеженнями. Також допомагав малозабеспеченим сім’ям.

    

У  лютому  2022  року  йому  довелося  виїхати із  Сіверська  разом з усіма  своїми  підопічними у зв’язку з посиленням воєнних дій на території Донецької області. У даний час хоспіс перебуває в с. Заболотці Львівської області.

Олексію допомогає його команда:
Ліна Лядник, Сергій Моісеєв і Сабіна Моісеєва, Сергій Несчотний, Євгенія Бруес та її син Єгор Бреус, Яна Хурса.

Також до хоспісу регулярно приходить лікарка місцевої лікарні Оксана Мартин для планових оглядів підопічних Олексія і його команди.

 

Людмила Сворень - Керівник ГО "Я чую з Кохлеар"

Закарпатська ГО " Я ЧУЮ З КОХЛЕАР" надає різні види послуг для осіб з вадами слуху. М. Виноградів Закарпатської області

В продовж останнього року Людмила зі своєю командою допомагає військовим, ВПО, дітям-інвалідам, соціально незахищеним верствам населення.

Фото зі сторинки facebook Людмили Сворень

 

Людмила розповідає про свій центр та команду, діяльність яких заслуговує поваги та нагороди.

Допомога малозабезпеченим родинам, переселенцям і людям з обмеженими можливостями. Чоловіча половина штабу спрямувала свою допомогу на бік ЗСУ: збір коштів, виконання запитів (інтерв’ю з Олегом Стангретом)

Нагороджено: Михайло Чийпеш, Надя Чийпеш, Дженіфер Чийпеш, Сніжана Мігоріч, Степан Столець, Віра Столець, Анжела П’ятницька, Вова Сворень, Маріанна Уйварі-Геукан, Мар’яна Геукан, Олег Стангрет, Тетяна Дубровка, Денис Сворень та Даріна П’ятницька, Тетяна Сухай.

Ганна Романенко – Керівник БФ «Місія Здоров'я»

БФ "Місія Здоров'я" опікується дітьми з багатодітних сімей, дітьми з неповних родин, дітьми, які мають інвалідність або порушення, дітьми, члени родин яких мають інвалідність або порушення, дітьми із соціально незахищених та малозабезпечених сімей, дітьми із родин ВПО, дітьми із родин у складних життєвих обставинах (СЖО), дітьми, що постраждали в результаті воєнних дій, а також ВПО - військовими.

фото зі сторінки facebook Ганни Романенко

     

Дівчата з усіх регіонів України разом з Ганною допомогають жінкам із маленькими діточками, самотнім матерям, багатодітним сім’ям, дитячим будинкам продуктами харчування, засобами гігієни, одягом та всім необхідним…

Світлана Романенко, Тетяна Терент’єва, Людмила Воронкова, Ольга Уманська, Катеріна Торбіна, Лілія Кукало, Рената Белозорова, Наталія Пустовіт, Юлія Харіна, Оксана Козаренко, Олена Сетюкова та Наталія Юришинець.

Волонтерська спілка «Вартові Мрії»: Микола Миколайчук, Тата Сірик, Світлана Неженцева, Людмила Нишенко Зубковська, Тетяня Пузанова, Руслана Куркіна, Вадим Кречмар

«Вартові Мрії» - це співпраця фондів, підприємців, волонтерів, основною діяльністю яких є допомога нашим Захисникам, які перебувають на та за лінією фронту.

”ВАРТОВІ МРІЇ” – волонтерська спілка (facebook)

Микола Миколайчук (facebook)

Тата Сірик (facebook)

Світлана Неженцева (facebook)

Людмила Нишенко Зубковська (facebook)

Тетяня Пузанова (facebook)

Руслана Куркіна (facebook)

Вадим Кречмар (facebook)

Гуманітарні вантажі відправляються на «нуль» кілька разів на місяць. Волонтери везуть нашим бійцям усе, що можуть, а це і продукти харчування, серед яких не лише товари, закуплені в магазинах, а й сухпайки та напівфабрикати, які готують прості люди (супові набори, вареники, котлети, випічка), і засоби гігієни, й одяг, і спецобладнання: від біноклів та тепловізорів до спецтехніки (за запитом)

   

Ганна Шевчук – Співзасновник БФ “Friends” (“Допомога Друзів”)

Гуманітарна допомога дітям, дитячим будинкам, постраждалим громадам Ірпеня та Бучі (продукти харчування, медикаменти, допомога постраждалим від військової агресії, збирання коштів на ліки, збирання коштів для військових формувань, донати).

Ольга Матяж – ГО «ОСНОВА ЛЮДЯНОСТІ»

З початку повномасштабного вторгнення надає допомогу військовим, людям, які постраждали від військової агресії, ВПО, людям з обмеженими можливостями та нужденним. Забезпечення медикаментами та продуктами, одягом та іграшками для дітей.

фото зі сторінки facebook “Громадська організація Основа людяності

Організація допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, переселенцям, тим, хто втратив все або не може потурбуватись про себе. Наразі у нас є необхідність в індивідуальній упаковці, пакетах,ліках, продуктах ,а саме:фрукти,свіжі овочі,крупи, м’ясо, птиця. Щодня дня ми готуємо від 200+ порцій їжі, надаємо гуманітарні продуктові та лікарські набори.

Марія Дискант

Голова Заболотцівськой сільської Ради Бродівського району Львівської області

Мешканці громади с. Заболотці дружно та щиро допомагають тим, хто бідують, надаючи їм дах, тепло,  турботу й навіть можливість влаштуватися на роботу. А для деяких це поселення стало новою домівкою.

Інтерв’ю з Марією Володимирівною Дискант та Василем Петровичем Смерекой (Директором комунального господарства Заболотцівської громади)

 

З початку військового вторгнення агресора на територію України входив до місцевих (західних) волонтерських організацій «контролю» на митницях, щоб виявити корупційні схеми місцевих митних працівників, які розкрадали гуманітарні вантажі. Допомагав переселенцям із питанням проживання. Вступив у добровольчий військовий загін. Продовжуючи займатися волонтерською діяльністю, власним коштом ремонтували автомобілі для військових. Разом із соратниками брав участь в обороні Києва, захищав та звільняв Бучу та Ірпінь, участь у військових діях у Харківському напрямку, а також у Донецькому та Луганському. На даний момент надає волонтерську допомогу військовим.

Володимир Ніколаєв – волонтер

Транспортування, розподіл гуманітарного вантажу з-за кордону на територію України біженцям-переселенцям. дитячим будинкам, будинкам для людей похилого віку, людям з обмеженими можливостями.

facebook – Slava Radyvyliv

З початку введення воєнного стану на території України,  об’єднавшись,  допомагають  нашим  бійцям  на  передовій.  Возять  гуманітарні  вантажі  в  Донецьком напрямку, в Херсонському, в Запорізькому… Їздять туди, де потрібна допомога…  Доставляють нашим Захистникам продукти харчування, медикоменти, спецтехніку за запитом, спецодяг. Співробітничають  із багатьма фондами на території України.

   

facebook – Патріот Броди

З 8 квітня 2022 року «Патріот-UA» бере активну участь у забезпеченні (доставці) військовослужбовців амуніцією, продуктами харчування, засобами аеровідеоспостереження, які перебувають безпосередньо в зонах зіткнення з агресором. А також формування й перевезення гуманітарних вантажів із закордону. 

Жінки організовують благодійні концерти для збору коштів на допомогу ВСУ.
Також допомагають внутрішньо переміщеним особам у пошуку житла, продуктами, речами, реєстрацією й оформленням допомоги ВПЛ для проживання.

ГО «Центр "Жіночі Перспективи"»

Українська громадська організація з захисту прав жінок, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у різних сферах суспільного життя, починаючи з 1988 р. Базується у Львові.

Представники центру беруть участь в «Волонтерській  кухні»,  готують  блюда для  Захисників  України,  переселенців, що переселилися зі Східних областей України, плетуть сітки й в’яжуть підстилки.

Нагороди одержали:
Марія Родзивиль, Марина Кокіна, Яна Кокіна, Георгій Міколаєнко, Тамара Могила, Мар’яна Баняс, Вікторія Тутова, Ольга Місюра, Василь Джаз, Ірина Змисла, Людмила Федотенко, Надія Падюк, Галина Сушанська, Орися Дудчак.

Громадська ініціатива волонтерського центру «Захистимо Україну разом», м. Львів, Пасічна, 49а

Допомога військовим та переміщеним особам, які прибувають у Львів: продуктами, медикаментами, одягом, інформацією і т. д.

facebook Волонтерський центр “Захистимо Україну разом”, м. Львів, Пасічна, 49а

facebook Виктор Палас

Організація  майстерень по  виготовленню  маскувальних  сіток, печей-буржуйок,  нош, подушок і ковдр для наших військових, які перебувають на фронті. Виготовлення та збір та відправка необхідних речей для ЗСУ. Допомога ВПЛ.

Господаркою майстерні є Галина Ключковська – учасниця волонтерського центру «Захистимо Україну разом», яка шиє окопні гамаки, які трансформуються в медичні ноші, також медичні ноші для ВСУ, аптечки. Крім цього, заготовлює відрізи тканини для плетива маскувальних сіток. А також надає гуманітарну допомогу для населення й ВПЛ у наданні безкоштовного одягу.

Ігор Ключковський організував цех по виготовленню печей-буржуйок по проекту «Печі-Обігрівачі для ВСУ». Разом зі своїм сином Назаром та напарником Олегом Магрелом із труб, листової сталі й арматури вони зварюють ці переносні печі й відправляють у Волонтерський центр “Захистимо Україну разом” для подальшого транспортування на фронт.

Оксана Грінків, Любов Ксондзик, Ганна Глова, Ольга Коротенко, Оксана Баскова, Ірина Могіш, Ганна Комарницька, Степан Семків і Ігор Романів (пошиття нош для ЗСУ)

 

Швейна майстерня у Львові, де трудівниці Ніла Дідик, Любов Торбун і Валентина Приходченко займаються пошиттям подушок, спальних мішків і чунів (теплих бахіл) для наших Захисників, готуючись до холодної пори року.

  

Марія та Іван Лящук

Власники придорожнього ресторанчика, що в с. Ситне

Марія та Іван зі своєю командою (Людмила Бенищук і Марія Кобюк) безкоштовно годують військових, що завітають до них.

«АРТ-Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі»

Викладачі та учні Міжнародного IT-АРТ Ліцею, Мистецького коледжу та АРТ-Академії приймають участь у благодійних проектах, спрямованих на допомогу та підтримку ЗСУ.

Оксана Фурса Олександрівна – чарівна Жінка, Президент в АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі Українська художниця, ректор Інституту Мистецтв ім. Сальвадора Далі, Доктор педагогічних наук, Професор, Президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України.

facebook «АРТ-Академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі»

 • Встановлення хреста на Софію Київську.
 • Створення арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад в лікарні Мірум та Арт академії Далі.
 • Проведення та організація благодійної виставки “між небом і землею” в співпраці Національний музей Тараса Шевченка, галерея “Митець”.
 • Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”.
 • Створення та відкриття першого реабілітаційного арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад на базі Клініки МІРУМ та Арт академії Далі.
 • Проведення благодійних українських вечорів закордоном, а саме в Казахстані, у співпраці з АЛМАУ, в Гранд-Канарі, у співпраці з Національний музей Тараса Шевченка та благодійний фонд “Арт Ренова Україна”

   

Гуменна Олександра Віталіївна– Ректор в АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі, Кандидат економічних наук, Професор

facebook «АРТ-Академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі»

 

 • Організація арт-терапії для маленьких пацієнтів в Охматдиті – керівництво проектом створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація першого етапу проекту).
 • Керівник проекту оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.
 • Керівник проектів:
   організація благодійних заходів в США (Блумінгтон, Індіана) для підтримки студентів, батьки яких загинули під час військових дій (було зібрано 130 тис.грн.),
   створення Фонду підтримки студентів Арт Академії в критичних ситуаціях за організаційного та фінансового сприяння Viridian Moon Art Gallery ((Блумінгтон, Індіана, США) – зібрано майже 50 тисяч грн.
 • Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.

Світлана Катенова – Голова наглядової ради, Почесний Професор “АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі”, Голова Благодійного фонду «Арт-Ренова Україна»

facebook «АРТ-Академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі»

 • Один із організаторів Благодійного Фонду «Арт-Ренова Україна», під егідою якого проводила чи брала участь у проведенні заходів щодо просування Українського Мистецтву за кордоном (Казахстан, Канарські острови, США).
 • Організація та збір коштів на підтримку та збереження культурної, освітньої та духовної спадщини України (виставки, ярмарки-продажу, благодійні вечори-презентації);
 • Створення та відкриття першого реабілітаційного арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад на базі Клініки МІРУМ та Арт академії Далі.
 • Підтримка ЗСУ.

 

Бугай Віталій Михайлович – Проректор АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі

 • Створення арт-терапевтичного простору самовідновлення для воїнів Азов, 92 та 95 бригад в лікарні Мірум та Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі. Проведення та організація благодійної виставки «Між небом і землею» в співпраці з Національним музеєм ім. Тараса Шевченка, галерея “Митець” Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”.
 • Встановлення хреста на Софію Київську.
 • Охматдит – створення дизайну проекту арт-терапії для маленьких пацієнтів і проведення арт-терапії.
 • Проведення благодійних українських вечорів закордоном, а саме Казахстан у співпраці з АЛМАУ, Гранд-Канарі у співпраці з Національним музеєм ім. Тараса Шевченка та благодійним фондом «Арт Ренова Україна».

 

 • Серж Ткачук-Туркевич – допомога під час арт-терапії для маленьких пацієнтів. Охматдит – створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація) проекту «Місто чудес».
 • Кіра Анатоліївна ТрегубенкоОльга Миколаївна Климова – організація процесу та розмальовка військових артефактів – гільз та коробів від армійських патронів.
 • Наталія Олексіївна Прокопець – виготовлення сіток для маскування військових.
 • Світлана Семенюк – активна волонтерська позиція, організація та проведення арт-терапії для військових та тих, хто повернувся з полону.
 • Олена Петрівна Бабенчик – організація процесу та розмальовка військових артефактів – гільз та коробів від армійських патронів, пошиття для військових і поранених, починаючи від необхідних речей в госпіталь, закінчуючи плитоносками, разносками і т.п.
 • Вікторія Карташова – Художниця, викладач Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, волонтер, фандрайзер міжнародних проектів.
  – Серпень 2022 – участь в благодійному проекті «Херсон – це Україна» та подарувала 2 картини-портрети «Тарас Шевченко» і «Козак-Характерник». Картини були представлені на виставках в Умані, Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Львові і Києві та продані на виставці за кордоном у Люксембурзі. Всі зібрані кошти з продажу, а це 120 000 грн коштів пішли в фонд «Херсонщина це Україна», на ЗСУ та відбудову культурних пам’яток півдня, допомогу жителям Херсонщини.
  – Жовтень 2023 – участь в проекті Фундації ім. професора М.С.Бакшеєва (м. Київ) на закупку реанімобілю для евакуації поранених бійців з передової. Для відповідального лікаря-анестезіолога VERUM expert clinic Шумада Вадима Володимировича. На аукціоні продана картина художниці «Геній 2. Альберт Ейнштейн» за 30 000 грн, Всі отримані кошти пішли в фонд проекту.
  – Грудень 2022 – організувала та провела безкоштовні майстер класи для 65 дітей сімей переселенців з Енергодару, Авдіївки.
 • Олена Гребенюк – Знаменита оперна українська співачка, громадська діячка, волонтерка, виконавча директорка міжнародного гуманітарного фонду Bucha Help, викладач АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі
  Активна участь в усіх проектах АРТ Академії.
 • Чабак Лариса Олександрівна – Директор ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Благодійні проекти:
  – «Сила в Єдності» – благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ на фронт);
  – Охматдит – створення арт-просторів (підготовка ескізів, пошук партнерів, реалізація) проекту «Місто чудес».
 • Тимченко Людмила Сергіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Організація концертів для військових, для дітей, для шпиталів. Гурт «Там, де Ми».
 • Андруневчин Олеся Дмитрівна – Вчитель української мови та літератури, класовод ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Благодійний проект «Сила в Єдності» – благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ на фронт).
 • Семеренко Жанна Миколаївна – бібліотекар АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі
  Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ.
 • Добровольська Світлана Миколаївна – Заступник директора з адміністративно-господарчої частини ПЗЗСО “Міжнародний Арт Ліцей імені Сальвадора Далі”
  Підтримка та участь Благодійних проектів серед яких “Сила в Єдності”: благодійний ярмарок (Силами ліцеїстів, їх батьків та вчителів зібрано 10187 гривень, що частково були витрачені на придбання турнікетів, що зупиняють кров; а також передано 17-тикілограмову посилку зі смаколиками для 120-ОРБ ЗРЗ).
 • Працівники господарської служби АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі: Бондарчук Світлана МиколаївнаПеревіспа Анатолій АнатолійовичСірик Людмила ОлександрівнаЮріна Олена Олександрівна
  Виготовлення маскувальних сіток для військових.
 • Анна Коновалова – допомога у встановленні хреста на Софію Київську. Проект Хустка-оберіг для воїна “Благословення Богородиці”

   

Оформлення військових артефактів для благодійних аукціонів для підтримки ЗСУ та благодійний проект«Місто чудес» (Охматдит):
Всеволод Оленич – випускник АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
Володимир Бушин – випускник Мистецького коледжу ім. Сальвадора Далі
Владислав Христюк – випускник Мистецького коледжу ім. Сальвадора Далі
Тимур Кривошапка – 2-й курс АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
Михайло Борщевич – випускник АРТ Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.
Вероніка Суховій – авторка роботи «Вікна», яка потрапила у Швецію для зібрання коштів на автомобіль для батальйону «Холодний Яр».
Ніна ПечерицяНадія КоренєваДарія ОвчинніковаДарина Олексієнко.

Ольга Ануфрієва – журналіст та Володимир Ануфрієв – фотограф, відеоограф

 

Антон Чейпеш – Голова Королівської селищної ради у Берегівському (Виноградівському) районі Закарпатської області України.

Королівська громада всіма доступними методами допомогає нашим військовим та особам, що покинули домівки рятуючи своє життя від війни.

Відправляє зібрані продукти та речі військовослужбовцям 128-ї бригади та іншим військовим формуванням. Активно співпрацює з Румунськими колегами в гуманітарному напрямку. Готує допомогу одиноким пенсіонерам.

facebook Антон Чейпеш

ГО «Армада Карпат» (Ужгород)

Допомога населенню, переселенцям, ЗСУ та іншим військовим формуванням

ГО «Армада Карпат» ще до масштабного вторгнення агресора на територію України допомагала дитячим будинкам, школам-інтернатам, людям похилого віку, одинокім та малозабезпеченим верствам населення не тільки м. Ужгород та приміських районів, а й по Закарпатській області та за її межами. Допомога направляється до ЗСУ та інших військових формувань на передову.  Організовується збір коштів на закупку необхідного обладнання для військових.

«Долучаємося до всіх можливих заходів, які мають за мету підтримку ЗСУ!
Біжимо, донатимо, боремося, допомагаємо, підтримуємо наших воїнів ЗСУ. Разом до Перемоги!»

facebook «Армада Карпат»

Роман Мегела – Голова ГО «Армада Карпат»

 Руслан Лешанич – представник ГО «Армада Карпат»

     

facebook «Армада Карпат»

Команда «Армада Карпат» піклується малозабезпеченими верствами населення не тільки м. Ужгород та приміських районів, а й по Закарпатській області та за її межами. Допомога направляється до ЗСУ та інших військових формувань на передову.  Організовується збирання коштів на закупівлю необхідного обладнання для військових. Хлопці діють самостійно, тільки своїми силами та за свої кошти.

Олег Онопко, Мирослав Мазур, Олексій Лазар, Володимир Яцина, Юрій Лижечко, Андріан Крец, Павло Бабука, Сергій Гай, Юрій Домище, Петро Свалявчик, Данило Гузар, Василь Мотринець, Ігор Микловш, Станіслав Габчак, Володимир Білонька

Вікторія Волкова

Волонтер та Дивовижна жінка - засновник і керівник БФ «Час Допомоги»

З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію України Вікторія Юріївна разом із Сергієм  Веретельніковим та своєю командою спрямувала свої сили та можливості на допомогу нашим військовим на передовій. Зі своєю командою, фондами-партнерами як на території України, так і за її межами здійснювала і продовжує здійснювати закупівлі тепловізорів, турнікетів, бандажів, військової амуніції, автомобілів, а також ліків для ЗСУ, особисто доставляючи гуманітарний вантаж до рук воїнів на “нулі”, іноді долаючи до 13 тисяч кілометрів за тиждень. У якийсь момент вона навіть продала свій автомобіль, щоб закупити квадрокоптери для наших військових.

facebook Вікторія Волкова

instagram Вікторія Волкова

tiktok Вікторія Волкова

 

Також не забувала вона і про вимушених переселенців. Організовувала проживання, харчування та постачання всім необхідним тих, хто потребував цього. Допомагала знайти й облаштувати тимчасові житлові приміщення, постачаючи необхідну побутову техніку.

Василь Вацко та Даніель Козлович

волонтери Виноградівського району Закарпатської області, центр Виноградівської міської громади.

Допомога ЗСУ, організація пункту допомоги фронту та створювання бронежилетів із пластинами з автомобільних ресор, збір коштів та відправка військовим гуманітарної допомоги, автомобілів, спецобладнання, а також продуктів харчування, страв домашнього приготування…

facebook Василь Вацко

facebook Даніель Козлович

Даніель Козлович – Волонтер й організатор «Strong Race» – благодійних забігів з перешкодами, «Карпатська миля». Усі зібрані кошти перадаються Збройним силам України.

Михайло та Ніна Павлій

Господарі готельно-розважального комплексу Logindariy в с. Рокосово, Закарпатська область

Про гуманітарну допомогу переселенцям Михаїла та Ніни розповів Богдан Алечко.

Михайло Шимон - Підприємець, Волонтер (Ужгород)

Допомогу ЗСУ та іншим військовим формуванням, переселенцям та тим, хто потребує.

Михаїл Рішко, Світлана Рішко, Василь Куричка та В’ячеслав Довганич

Центр видачі гуманітарної допомоги у с. Драгово (Хустський район Закарпатської області України)

Центр видачі гуманітарної допомоги у с. Драгово, який було організовано ще до початку воєнних дій Богданом Алечко для допомоги людям, які потребують допомоги, дітям, дитячим будинкам, таборам, пенсіонерам та людям з обмеженими можливостями. Починаючи з 24 лютого 2022 року Центр подвоює, а то і потроює своє діяльність. Допомогає переселенцям, ВПЛ, ЗСУ та іншим військовим формуванням продуктами харчування (фасована продукція та страви домашньої кухні), речами першої необхідності, одягом…

   

Михайло Бочкор, Юрій Кут, Руслан Рішко, Михайло Рішко та Володимир Сідей

Хустський центр гуманітарної допомоги Департаменту МАА в Закарпатській області

Волонери, на плечах яких тримається розвантаження, завантаження та перевезення гуманітарного вантажу у Центрі.

 

Сергій Химинець, Роберт Мункачі, Микола Дикун, Агнеса Букович та Соломія Антал

с. Велятино у Хустському районі Закарпатської області

Сергій Химинець – підприемець, господар відпочинкового комплексу Рrovance у с. Велятино. Разом з двома чудовими дівчатами Агнесой Букович та Соломією Антал з 24 лютого 2022 року організовують збір коштів, продуктів харчування та речей для переселенців та військових, які відправляють до центрального гуманітарного складу МАА, що знаходиться у м. Хуст.

Роберт Мункачі та Микола Дикун: організація та допомога в зборі продуктів харчування, гігієнічних засобів для переселенців та постраждалих в Хустському регіоні Закарпатської області, погрузка та вигрузка гуманітарного вантажу, допомога в зборі коштів для ЗСУ.  Допомога на центральному гуманітарному складі МАА у м. Хуст.

 

Ілля Бєднов (Харків)

волонтер БФ "Євгена Пивоварова", БФ "Тінь Індиго" та БФ "Ігоря Вовчанчина"

Гуманітарна допомога населенню м. Харкова та прифронтових районів. 

Олексій Цьока

ВО Керівника БФ «Голуб Миру»

Олексій Іванович колишній військовий, який був на передовій на сході України у 2014–2015 роках. Разом із воїнами АТО та ветеранами у 2017 році було створено благодійний фонд.

Протягом останніх років Фонд займається постачанням транспортних засобів та медичного обладнання з Європи для ЗСУ та інших військових формувань, шпиталів, пологових будинків.

Олена Оксютенко – Засновник та Директор ВГО «Шлях українців»

Участь у правозахисній діяльності та створенні громадських організацій спрямованих на гуманітарні зміни в Україні.