Україна

Роман Роман - Голова департаменту МАА в Закарпатській області

З перших днів після введення в країні воєнного стану, у зв'язку з військовою агресією проти України, добровільно мобілізувався до лав окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ". Організовує гуманітарну допомогу для добровольчих військових загонів, військових госпіталів.

Богдан Алечко - Заступник Голови департаменту МАА в Закарпатській області, депутат Хустської Ради

Ще до початку вторгнення агресора на територію України Богдан Алечко займався благодійною діяльністю. А починаючи з 24 лютого 2022 року він подвоює, а то і потроює своє діяльність. Він регулярно організовує збір, транспортування, доставку гуманітарного вантажу та надання гуманітарної допомоги для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги, діти, дитячі будинки, табори, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями, військові формування, Збройні Сили України, військові шпиталі згідно з проектом «Ініціатива сьогодення», контролюючи ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу.

Людмила Сворень - Керівник ГО "Я чую з Кохлеар"

Закарпатська ГО " Я ЧУЮ З КОХЛЕАР" надає різні види послуг для осіб з вадами слуху.

В продовж останнього року Людмила зі своєю командою допомагає військовим, ВПО, дітям-інвалідам, соціально незахищеним верствам населення.

Фото зі сторинки facebook Людмили Сворень

 

Ганна Романенко – Керівник Благодійного Фонду «Місія Здоров'я»

БФ "Місія Здоров'я" опікується дітьми з багатодітних сімей, дітьми з неповних родин, дітьми, які мають інвалідність або порушення, дітьми, члени родин яких мають інвалідність або порушення, дітьми із соціально незахищених та малозабезпечених сімей, дітьми із родин ВПО, дітьми із родин у складних життєвих обставинах (СЖО), дітьми, що постраждали в результаті воєнних дій, а також ВПО - військовими.

фото зі сторінки facebook Ганни Романенко

     

Ганна Шевчук – Засновник БФ “Friends” (“Допомога Друзів”)

Гуманітарна допомога дітям, дитячим будинкам, постраждалим громадам Ірпеня та Бучі (продукти харчування, медикаменти, допомога постраждалим від військової агресії, збирання коштів на ліки, збирання коштів для військових формувань, донати).

Ольга Матяж – ГО «ОСНОВА ЛЮДЯНОСТІ»

З початку повномасштабного вторгнення надає допомогу військовим, людям, які постраждали від військової агресії, ВПО, людям з обмеженими можливостями та нужденним. Забезпечення медикаментами та продуктами, одягом та іграшками для дітей.

фото зі сторінки facebook “Громадська організація Основа людяності

Організація допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, переселенцям, тим, хто втратив все або не може потурбуватись про себе. Наразі у нас є необхідність в індивідуальній упаковці, пакетах,ліках, продуктах ,а саме:фрукти,свіжі овочі,крупи, м’ясо, птиця. Щодня дня ми готуємо від 200+ порцій їжі, надаємо гуманітарні продуктові та лікарські набори.

Тетяна Таворська – Радник Генерального секретаря ЦК МАА

Волонтерська допомога дитячим будинкам, військовим формуванням.

З початку військового вторгнення агресора на територію України входив до місцевих (західних) волонтерських організацій «контролю» на митницях, щоб виявити корупційні схеми місцевих митних працівників, які розкрадали гуманітарні вантажі. Допомагав переселенцям із питанням проживання. Вступив у добровольчий військовий загін. Продовжуючи займатися волонтерською діяльністю, власним коштом ремонтували автомобілі для військових. Разом із соратниками брав участь в обороні Києва, захищав та звільняв Бучу та Ірпінь, участь у військових діях у Харківському напрямку, а також у Донецькому та Луганському. На даний момент надає волонтерську допомогу військовим.

Володимир Ніколаєв – волонтер

Транспортування, розподіл гуманітарного вантажу з-за кордону на територію України біженцям-переселенцям. дитячим будинкам, будинкам для людей похилого віку, людям з обмеженими можливостями.

Віктор Бадія – Голова Громадської Спілки «Міжнародний Спілка Громадських Організацій – ТЕРИТОРІЯ БЕЗ КОРУПЦІЇ»

Організація та контроль ланок всього циклу з надання міжнародної гуманітарної допомоги.

Олена Оксютенко – Засновник та Директор ВГО «Шлях українців»

Участь у правозахисній діяльності та створенні громадських організацій спрямованих на гуманітарні зміни в Україні.