Останній день «Турне Європою»

Сьогодні, 29 квітня 2023 року, Petr Oliva (CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině), який займається організацією, збором, відправкою, а іноді й особисто доставкою гуманітарної допомоги для українських переселенців і біженців, нагороджений «Відзнакою» 24 квітня 2023 року в Празі (Чехія) запросив делегацію МАА до себе в офіс-склад, який знаходиться в адміністративному окрузі Прага 5. Разом зі своєю донькою він передав 10 коробок гуманітарного вантажу для дітей-переселенців і дитячих будинків, який повезуть нашим представникам в Україну. Крім необхідних речей вони передали дітям кілька мішків м’яких іграшок.

Гуманітарний вантаж із Чехії в Україну зголосився особисто довезти водій-волонтер Василь Сливка, який уже довгий час займається пасажирськими перевезеннями за напрямком Україна-Чехія та зворотнім маршрутом.

Закінчується відрядження делегації Міжнародної Антикорупційної Асамблеї Дружніми Європейськими країнами. Відвідавши Польщу, Німеччину, Чехію, Словаччину, Швейцарію, Італію, Словенію, Угорщину, делегація зустрічалася з представниками гуманітарних партнерів і донорів, які постійно відправляють гуманітарні вантажі в Україну для постраждалих під час військової агресії проти України біженців-переселенців, для людей, які вимушені виїхати із зон бойових дій, для дітей, військових шпиталів і бійців Збройних Сил України. Також проводилися зустрічі з волонтерськими організаціями та приватними особами, які допомагають тим біженцям з України, що змушені були тимчасово покинути територію України та опинилися в їхніх містах.

У Чехії та Італії, в країнах, де Міжнародна Антикорупційна Асамблея має представництва, відбулося вручення «Відзнак» – Нагороди «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги». Ці нагороди отримали люди, які допомагають нашим біженцям як на території України, так і за її кордоном. Серед них волонтери, які допомагають і забезпечують тих, хто потребує необхідного, а також усіма можливими силами допомагають нашим військовим у забезпеченні, приватні підприємці, які допомогли влаштувати на роботу, лікарі, які надають медичну допомогу, офіційні представники адміністрацій міст та округів, які надали притулок нашим біженцям.

Також ці Нагороди були вручені Головам представництв МАА в Європі:

Roman Romanskyy – Голова представництв МАА в Італії.

З 24 лютого 2022 року регулярно організовує збір, транспортування та доставку гуманітарного вантажу для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги, тощо, для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, згідно з проектом «Ініціатива сьогодення», контролюючи ланки циклу надання зарубіжними донорами міжнародного гуманітарного вантажу. Допомога біженцям в Італії.

Moreno Zucchetti – голова представництв МАА на Мальті.

Організовує збір і доставку гуманітарного вантажу для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги тощо.

Mirella Scalia – голова представництв МАА в Болгарії.

Організовує збір і доставку гуманітарного вантажу для населення України, серед яких біженці, дитячі будинки, будинки престарілих. Допомога біженцям у Болгарії.

Václav Volšik – Заступник Голови представництва МАА в Чехії.

Організація і контроль збору, транспортування і доставки гуманітарного вантажу для України. Допомога біженцям у Чехії.

Проводжаючи делегацію Václav Volšik особисто від себе передав 2 коробки медикаментів для бійців ЗСУ.

Ще кілька зустрічей, ще кілька міст та представники МАА вирушать у зворотний шлях, здійснюючи доставку чергового гуманітарного вантажу для населення України.

Ми висловлюємо величезну подяку настільки відкритим і щирим у діях людям, які допомагають у цій ситуації, що склалася, Україні та її народу.