IV Міжнародний форум «Територія без корупції»

«Міжнародна Антикорупційна Асамблея» та Українська військова організація «СПАС-23» запрошують вас на IV Міжнародний форум «Територія без корупції». Тема форуму «Гуманітарна складова Перемоги».

До участі у форумі запрошуються представники міжнародних урядових та неурядових організацій, представники благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес компаній та донорських організацій, волонтери та отримувачі гуманітарної допомоги.

Під час форуму заплановано обговорення наступних питань:

  1. Надання, доставка та отримання гуманітарної допомоги в умовах повномасштабної війни: реалії та виклики.
  2. Напрацювання механізмів та заходів із забезпечення прозорості, результативності та ефективності надання гуманітарної допомоги.
  3. Підготовка та підписання підсумкової резолюції міжнародної конференції, яка буде направлена Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Організації Об’єднаних Націй, представництвам міжнародних організацій та дипломатичним установам, та усім зацікавленим сторонам у питаннях надання гуманітарної допомоги Україні.

Захід відбудеться 16 червня об 11.00 (за київським часом) в онлайн-форматі (Zoom).
Тривалість – до 3-х годин.

Модератори:
Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар Центрального комітету Міжнародної Антикорупційної Асамблеї,
Сергій Куценко – суспільний медійний комунікатор.

Долучитись до заходу можна виключно за попередньою реєстрацією (анкета).

Формат участі: Зацікавлені можуть попередньо заповнити форму й долучитись до спілкування (ви отримаєте посилання на Zoom-сесію за 1 годину до початку) або заздалегідь написати своє звернення, запитання, пропозиції до проведення конференції й переглянути онлайн-дискусію потім у записі.
Таймінг виступу – до 3 хв.

За додатковою інформацією прохання звертатись на електрону адресу [email protected] з обов’язковим вказанням в темі листа «IV Міжнародний форум», або за номером телефона +38 067 466 59 58 (контактна особа – Бадія Віктор Олександрович).

Дедлайн прийому заявок на реєстрацію – до 18:00 (за київським часом) 14.06.2022 р