США

George Gol - волонтер, підпрмємць, засновник

ГО «Ukrainian-American Center» (Львів), ГО «Спілка учасників та волонтерів АТО» та Благодійного фонду «Golden Trident» (Арканзас, США)

  У перші місяці воєнних дій на території України було організовано доставку благодійної допомоги та пікап-траків до міста Києва підрозділам ЗСУ та добровольчим батальйонам ОУН-УНСО. Здійснювалася підтримка в отриманні благодійної допомоги та вантажних автомобілів в Англії з переправленням їх через протоку Ла-Манш і Європу в Україну з подальшим доправленням до Краматорська, Слов’янська, Миколаївки, в райони р. Сіверський Донець. Брав участь в організації навчань для цивільних осіб американськими інструкторами у Львівській області. Також відбувалися переговори з представниками виробництва високомобільних ракетних комплексів M142 HIMARS у місті Камден, штат Арканзас…

Domenico Maria Idoni II - волонтер, підпрмємць

ГО «Ukrainian-American Center» (Львів), ГО «Спілка учасників та волонтерів АТО» та Благодійного фонду «Golden Trident» (Арканзас, США)

З листопада 2016 року перебуває на теритрії України. Допомагає населенню України продуктами харчування, організацією пошуку житла для переселенців, допомогає підтримати та покращити мирне й процвітаюче існування для всіх українських громадян і особливо тих, хто потребує основних життєвих потреб…

Фінансова допомога (донати) ГО «Ukrainian-American Center» (Львів) та Благодійного фонду «Golden Trident» (Арканзас, США)