Італія

Roman Romanskyy - Голова представництва МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» в Італії

З 24 лютого 2022 року регулярно організовує збір, транспортування та доставку гуманітарного вантажу для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги та ін., для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, згідно з проектом «Ініціатива сьогодення», контролюючи ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу.

Marco Ballarini - Мер міста Корбетта

Здійснює активну діяльність в організації волонтерської та гуманітарної допомоги (збір та доставку гуманітарного вантажу для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, які потребують допомоги, військових шпиталів та центрів пенсіонерів в Україні та ін.). Громада муніципалитету прийняла українців у своєму місті та допомагає їм у цей нелегкий час.

Marco Ballarini та його команда – Francesca Serrati, Alice Guglielmino та Giovanna Acerra

 

 

Anna Becchetti - Мер міста Корте-Франка

Громада міста Корте-Франка організує гуманітарну допомогу постраждалим, біженцям-переселенцям, дитячим будинкам, людям вимушеним виїхати із зон бойових дій, військовим шпиталям та бійцям Збройних Сил України, надає постійну підтримку тим, хто змушений був виїхати з території України до Європейських країн у цей складний для України час.

Anna Becchetti, Enrica Rubaga та керівників місцевих органів: Piera Pizzocaro, Francesco Econimo, Flavio Corsini, Eleonora Bracci, Giuseppe Scolaro

 

Його Превосходительство Високопреосвященніший Монсеньйор Nunzio Rimaudo

Православний Протоієрей, губернатор Арагонського королівського династичного ордена лицарів св. Іоанна, пріор Ломбардії Суверенного ордену св. Іоанна Єрусалимського – Мальтійських лицарів. У 2018 році за заповітом Його Королівської Високості принца Дона Торбьорна Патерно Кастелло ді Каркаччі він отримав титул принца з предикатом Сан-Теодоро, в Ордені він є головою духовенства і обіймає посаду міністра гуманітарної діяльності. Допомагає та координує події та ініціативи у соціальній сфері в рамках проекту, призначеного для Третього сектору.