Данія

Joel Werner Brejner - Засновник волонтерського евакуаційного руху "UkraineToDenmark.com". Засновник та голова Animal Rescue Ukraine (громадська організація гуманітарної допомоги та допомоги тваринам)

З перших днів після введення в Україні воєнного стану допомогав біженцям в Данії, переселенцям на території України, ВСУ та військовим формуванням. Допомога тваринам з прифронтової зони ...

AnimalRescue

facebook Animal Rescue Ukraine

Засновник волонтерського евакуаційного руху “UkraineToDenmark.com” (евакуація близько 5000 біженців з Польщі до Данії). Засновник та голова Animal Rescue Ukraine (громадська організація гуманітарної допомоги та допомоги тваринам). Виконала 15 місій з Данії в Україну. Евакуація тварин з прифронтової зони (Херсон, Харків, Донбас). Збір та доставка медичної допомоги до лікарень України (Херсон, Дніпро, Миколаїв). Різдвяний проект, збір і доставка різдвяних подарунків для дітей з дитячих будинків та малозабезпечених сімей (Харків, Донбас, Суми, Чернігів). Збір та доставка генераторів, медикаментів та гуманітарної допомоги в села Херсонщини. “Project Solar Ukraine” – збір і доставка сонячних зарядних пристроїв для телефонів цивільному населенню та військовослужбовцям у прифронтовій зоні. Передача сонячної електросистеми для бомбосховища в Херсоні. Доставка допомоги 5-ма напіввантажівками. Доставка іграшок дітям у червоній зоні в Запоріжжі. Доставка іграшок для дітей-інвалідів у дитячому будинку в Борисполі. Доставка іграшок та шкільного приладдя для онкохворих дітей, Київський інститут раку. Більше 10 місій на передову. І багато іншого!