Чехія

Svetlana Kolouskova

Власниця Галереї «Lapidárium» З 4 по 18 квітня у галереї відбувається презентація мультимедійного проекту УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ. Даний проект представляє унікальні художні образи та метафори знакових українських художників, їхню філософію, засновану на багатовіковій духовній спадщині України. Частиною цього проекту стала прес-конференція «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги», яка відбулася 12 квітня 2023 року в Галереї «Lapidárium», одним із організаторів якого виступає МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея».

Severyn Romaniv

Співробітник Кардіоцентру Празької університетської лікарні загального профілю, Член групи екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО) Кардіоцентру VFN, Прага

Lesya Kopchuk

Власниця салону з пошиття весільних суконь у Празі, який вона перетворила на фабрику з виготовлення бронежилетів, військової форми та перископів, започаткувавши волонтерське об’єднання жінок Чехії для допомоги Україні;

Фото: Yuliia Bondar

Жінки почали працювати з потребами військових і відшивати бронежилети, спальні мішки, спідню білизну, підсумки для магазинів та аптечок, плащі, куртки та штани. В останню партію, яку Леся Копчук відвезла в січні в Україну, волонтери виготовили 1000 перископів, 200 бронежилетів, 100 військових костюмів та таку кількість спідньої білизни, що навіть не можуть порахувати.

Галина Василенко

Берегиня Празької Криївки (Úkryt)

Halina Vasilenko-Fedis

   

Разом з Тарасом Костюком та іншими волонтерами з 2014 року збирають допомогу для армії України, виробляють маскувальні сітки та кікімори. 

Празька Криївка (Úkryt)

Тарас Костюк

Волонтер

 

Разом з Галиною Василенко та іншими волонтерами з 2014 року збирають допомогу для армії України. 

Christina Guo

У Празі Christina Guo володіє суші-рестораном Ginza. З початку війни в Україні, в цей нелегкий час вона допомагає українським біженцям. За допомогою своїх знайомих Christina Guo збирає одяг, необхідні для життя речі і віддає їх людям з України, які їх потребують. А у своєму ресторані вона надає їм безкоштовне харчування.

Hanna Longauerova

Власниця студії-салону в Празі. Прийняла у свій салон на заробіток українок.

Pavlina Hruba

Майстриня в салоні-студії. Надала чималу допомогу при влаштуванні українок на заробіток в салон.

Petr Oliva

CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině (ЦЕНТР гуманітарної допомоги Україні)

Допомога, організація, відправлення гуманітарної допомоги для українських переселенців і біженців та ЗСУ.

Під час відрядження делегації МАА до Європи Petr Oliva передав 10 коробок гуманітарного вантажу для дітей-переселенців і дитячих будинків в Україні. Гуманітарний вантаж із Чехії в Україну зголосився особисто довезти водій-волонтер Василь Сливка, який уже довгий час займається пасажирськими перевезеннями за напрямком Україна-Чехія та зворотнім маршрутом.

 

 

 

Gabriela Oliva

CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině (ЦЕНТР гуманітарної допомоги Україні)

Václav Volšik

Заступник Голови представництва МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» в Чехії. Організація та контроль за збором, транспортуванням і доставкою гуманітарного вантажу для України.

Jiří Dohnal та його команда

Jiří Dohnal - був мером Праги 11 до 21 грудня 2022 року. На підставі коаліційної угоди між партіями, HPP11 та Прагою 11 став Представником муніципалітету Прага 11 та радником Муніципальної ради Праги 11 з питань власності, інвестицій, запобігання злочинності та ІТ.

Активна діяльність муніципалітету в організації та наданні гуманітарної допомоги дітям-біженцям з України, яким надано прихисток міським округом Прага 11. У червні місяці 2022 року Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар ЦК МАА особисто вручив Лист подяки Jiří Dohnal від Міжнародної Антикорупційної Асамблеї за допомогу, доброту, терпіння, уважне ставлення до дітей та виявлену солідарність у цей важкий і трагічний час для України.

Також були нагороджені члени його команди, які беруть участь в організації гуманітарної допомоги. Серед них:

 • Radek Adamec – АТ «Південна муніципальна громадська»,
 • Jan Schneider АТ «Південна муніципальна громадська»,
 • Petr Scheibal – Районне управління муніципальної поліції Прага 11,
 • Jiři Košárek – Корпус добровільних пожежних Прага 11 – Ходов,
 • А також: Pavel Krčilek, Petr Jirava, Barbora Matysová, Petra Víznerová, Marta Šorfová, Martin Platz.

Муніципалітети міст Румбурк, Червона Липа й Долни Подлужи

Представники адміністрації, соціальних служб, агентств, підприємств, організацій міст Румбурк, Червона Липа й Долни Подлужи

Після введення в Україні воєнного стану надають гуманітарну підтримку українським біженцям, надаючи їм допомогу під час перебування в містах Чехії, а також організовують поставку гуманітарних вантажів на територію нашої країни для потерпілих, біженців і змушених внутрішніх переселенців, що виїхали із зон бойових дій, дітей, військових шпиталів і бійців Збройних Сил України.

 • Zdeněk Štandera – Agentrua KROK,
 • Monika Lampová – Agentura Pondělí,
 • Martina Kotěšovská – Agentura Pondělí,
 • Martina Škodová – Charita Rumburk,
 • Veronika Jungová – Charita Rumburk,
 • Hana Volfová – Kostka Krásná Lípa,
 • Renáta Kučerová – Kostka Krásná Lípa,
 • Jan Kolář – město Krásná Lípa,
 • Jana Drobečková – město Krásná Lípa,
 • Bronislava Nedvědová – město Rumburk,
 • Lumír Kus – město Rumburk,
 • Ivona Vyčítalová – město Rumburk,
 • Gabriela Doušová – Schredingerův institut,
 • Robert Holec – Svazek obcí SEVER,
 • Dagmar Peterková – Úřad práce,
 • Zdeňka Cermanová – Úřad práce,
 • Jan Šimek – město Varnsdorf,
 • Hassan Abdulmoqhni – MUDr,
 • А також: Ivan Shtefuriak, Mariana Shtefuriak, Petr Šolc, Miroslava Šolcová, Pavel Lampa, Milan Bendl, rodina Svačinkova, Natalie Popovičová, Barbora Smrčková, Richard Vlasák, Nataliia Kovalova, Alla Pokorná, Maryna Riapolova, Anhelina Kyziun, Dagmar Hofmanova, Marcela Jansová, Dagmar Hadravová, Lucie Brůnová, Romana Cupalová, Svitlana Tsyplo.

Marek Sattler

М. Карлові Вари. Підприємець, бізнесмен, власник отелів в Чеській республіці

Після введення в Україні воєнного стану разом із своєю дружиною Barbara Jakubuv надають гуманітарну підтримку українським біженцям, надаючи їм допомогу, житло та робочі місця під час перебування в містах Чехії.

Barbara Jakubuv

Підприємець у м. Карлові Вари

Після введення в Україні воєнного стану разом із своїм чоловіком Marek Sattler надають гуманітарну підтримку українським біженцям, надаючи їм допомогу, житло та робочі місця під час перебування в містах Чехії.

Sergiy Chupykov

Підприємець, бізнесмен

Sergiy Chupykov зі своєю сім’єю – дружиною, донькою та зятем понад 10 років живе за межами України. Зараз вони проживають у Празі. У Ірини та Тетяни є своє хобі. Вони займаються розписом по тканині. І своїми вміннями вони створюють шедеври зі звичайних предметів одягу, таких як кепки, футболки, сумки, кеди. Вони беруть участь у всіляких заходах, на яких проходять виставки та ярмарки, і зібрані кошти передають на допомогу Україні.

 

Alla Pecherska

Підприємець, дивовижна Жінка, «двічі переселенка»

За більш ніж півтора року вона змогла відкрити свою справу в Празі. Зараз у неї невеликий ресторан-бар із банкетним залом, у якому проходять корпоративи, дитячі свята, ювілеї, а також заняття з йоги та східних танців. Разом з нею в ресторані на кухні працюють Антоніна та Ірина, українки-переселенки з Хуста (Закарпатська область) і Києва.

Алла зібрала навколо себе таких же творчих українок-майстринь. Разом вони виготовляють і продають на ярмарках вироби, зроблені власними руками: прикраси з бісеру, валяні ляльки з вовни, розписні рушники та сумки, іграшки з тканини. Вони організовують волонтерську діяльність для переселенців з України і дають можливість стати їм на ноги.