Чехія

Svetlana Kolouskova

Власниця Галереї «Lapidárium» З 4 по 18 квітня у галереї відбувається презентація мультимедійного проекту УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ. Даний проект представляє унікальні художні образи та метафори знакових українських художників, їхню філософію, засновану на багатовіковій духовній спадщині України. Частиною цього проекту стала прес-конференція «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги», яка відбулася 12 квітня 2023 року в Галереї «Lapidárium», одним із організаторів якого виступає МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея».

Severyn Romaniv

Співробітник Кардіоцентру Празької університетської лікарні загального профілю, Член групи екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО) Кардіоцентру VFN, Прага

Lesya Kopchuk

Власниця салону з пошиття весільних суконь у Празі, який вона перетворила на фабрику з виготовлення бронежилетів, військової форми та перископів, започаткувавши волонтерське об’єднання жінок Чехії для допомоги Україні;

Фото: Yuliia Bondar

Жінки почали працювати з потребами військових і відшивати бронежилети, спальні мішки, спідню білизну, підсумки для магазинів та аптечок, плащі, куртки та штани. В останню партію, яку Леся Копчук відвезла в січні в Україну, волонтери виготовили 1000 перископів, 200 бронежилетів, 100 військових костюмів та таку кількість спідньої білизни, що навіть не можуть порахувати.

Christina Guo

У Празі Christina Guo володіє суші-рестораном Ginza. З початку війни в Україні, в цей нелегкий час вона допомагає українським біженцям. За допомогою своїх знайомих Christina Guo збирає одяг, необхідні для життя речі і віддає їх людям з України, які їх потребують. А у своєму ресторані вона надає їм безкоштовне харчування.

Hanna Longauerova

Власниця студії-салону в Празі. Прийняла у свій салон на заробіток українок.

Pavlina Hruba

Майстриня в салоні-студії. Надала чималу допомогу при влаштуванні українок на заробіток в салон.

Petr Oliva

CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině (ЦЕНТР гуманітарної допомоги Україні)

Допомога, організація, відправлення гуманітарної допомоги для українських переселенців і біженців та ЗСУ.

Під час відрядження делегації МАА до Європи Petr Oliva передав 10 коробок гуманітарного вантажу для дітей-переселенців і дитячих будинків в Україні. Гуманітарний вантаж із Чехії в Україну зголосився особисто довезти водій-волонтер Василь Сливка, який уже довгий час займається пасажирськими перевезеннями за напрямком Україна-Чехія та зворотнім маршрутом.

 

 

 

Gabriela Oliva

CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině (ЦЕНТР гуманітарної допомоги Україні)

Václav Volšik

Заступник Голови представництва МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» в Чехії. Організація та контроль за збором, транспортуванням і доставкою гуманітарного вантажу для України.

Jiří Dohnal та його команда

Jiří Dohnal - був мером Праги 11 до 21 грудня 2022 року. На підставі коаліційної угоди між партіями, HPP11 та Прагою 11 став Представником муніципалітету Прага 11 та радником Муніципальної ради Праги 11 з питань власності, інвестицій, запобігання злочинності та ІТ.

Активна діяльність муніципалітету в організації та наданні гуманітарної допомоги дітям-біженцям з України, яким надано прихисток міським округом Прага 11. У червні місяці 2022 року Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар ЦК МАА особисто вручив Лист подяки Jiří Dohnal від Міжнародної Антикорупційної Асамблеї за допомогу, доброту, терпіння, уважне ставлення до дітей та виявлену солідарність у цей важкий і трагічний час для України.

Також були нагороджені члени його команди, які беруть участь в організації гуманітарної допомоги. Серед них:

  • Radek Adamec – АТ «Південна муніципальна громадська»,
  • Jan Schneider АТ «Південна муніципальна громадська»,
  • Petr Scheibal – Районне управління муніципальної поліції Прага 11,
  • Jiři Košárek – Корпус добровільних пожежних Прага 11 – Ходов,
  • А також: Pavel Krčilek, Petr Jirava, Barbora Matysová, Petra Víznerová, Marta Šorfová, Martin Platz.