Міжнародна благодійна корпорація допомоги

Фестиваль “Колібрі”

Фестиваль “Колібрі”

У Дендропарку нашого міста пройшов дводенний Благодійний “Фестиваль” Колібрі “. Організатор цього заходу міжнародний благодійний фонд” Ти не один “. Мета цього заходу привернути увагу до дитячого гемоотделенію Дитячої обласної лікарні та створення сенсорної кімнати для дітей з особливостями розвитку. Взяти участь в благодійному заході відгукнулося багато танцювальних, вокальних, духових колективів і ансамблів, імідж центр, кавер- іRead more about Фестиваль “Колібрі”[…]

Всеукраїнський Конкурс “New Universa”

Всеукраїнський Конкурс “New Universa”

МБФ “Ти не один” був запрошений в якості партнера і почесного гостя. На заході Голова фонду Оксана Порошенко вручила від своїх парнерів на Льодовій каток “Слайз” абонементи та дисконтні сертифікати учасникам конкурсу.

Перша партія продовольчої допомоги прибула!

Перша партія продовольчої допомоги прибула!

Сьогодні, 25 вересня. до міста Сіверська прибула перша партія гуманітрної допомоги. що була організована в декількох місцях нашої країни. Цього разу продовольчу допомогу відправляли з Волині та Кіровоградщини. Низький уклін всім тим, хто приєднався до акції по збору продовольства для воїнів та жителів зони АТО.

Допомога для гемовідділення

Допомога для гемовідділення

​Закуплено і передано в гемоотделення Кіровоградської обласної дитячої лікарні медичні витратні матеріали: вімірювач артеріального тиску, вологі серветки, пакети для збору і зберігання відходів, рідке мило, пральні порошки, одноразові рушники.

Новий автомобіль вже приступив до порятунку жителів зони проведення АТО

Новий автомобіль вже приступив до порятунку жителів зони проведення АТО

Сьогодні отримали новий автомобіль УАЗ підвищеної прохідності, який був переоблаштований під авто невідкладної допомоги для цивільних в зоні проведення АТО. Надіємось, що такий дорогий подарунок від активістів Херсонщини врятує не одне життя!

Майстер-клас «Намалюй свої мрії »

Майстер-клас «Намалюй свої мрії »

28 квітня 2018 керівник ГО «Центр розвитку родини« Калинка» спільно з Порошенком Оксаною – керівником Міжнародного Благодійного Фонду «Ти не Один» провели майстер-клас «Намалюй свої мрії ». Особлива подяка Тетяні Токаренко за своє знання і бажання поділиться своїм досвідом в спілкуванні з дитиною через малюнок. Велика користь цього майстер-класу в тому, що були учасниками дітиRead more about Майстер-клас «Намалюй свої мрії »[…]

Благодійна акція “Діти – Дітям” в Кропивницькому

Благодійна акція “Діти – Дітям” в Кропивницькому

Філармонія – місце де не тільки слухають класичну музику, а й виховують культуру, збагачують внутрішній світ і допомагаю іншим. Саме так і сталося на цих вихідних в Кіровоградській обласній філармонії, де за допомогою, Міжнародного благодійного фонду «ТИ НЕ ОДИН» провели Благодійну акцію зі збору коштів для апарату Тромбошейкер в гемаотделеніе Кіровоградської дитячої обласної лікарні підRead more about Благодійна акція “Діти – Дітям” в Кропивницькому[…]

Мер міста сіверська нагородив керівника та команду волонтерів почесною грамотою та подяками

Мер міста сіверська нагородив керівника та команду волонтерів почесною грамотою та подяками

В переддень нового року мер міста Сіверськ нагородив керівника та активістів БФ  “Міжнародна благодійна корпорація допомоги” почесною грамотою та подяками за пророблену роботу та допомогу жителям міста та прилеглих територій. – “Від імені жителів міста та селищ виражаю подяку та низький уклін за вашу роботу. Те, що ви робите, дозволяє підтримувати дух жителів та не помертиRead more about Мер міста сіверська нагородив керівника та команду волонтерів почесною грамотою та подяками[…]

День Святого Миколая

День Святого Миколая

Традіційно в День Святого Миколая МБФ “Ти не один” відвідав гемоотделення Кіровоградської Областної дитячої лікарні та прівітав всех дітей та їхніх батьків зі святом. Волонтери Прийшли з пріємнімі сюрпризами – з іграми, побажаннями та солодки частуваннямі. Несподіваним сюрпризом для дітей була жива ялинка на Новий рік!

Різдвяна Акція

Різдвяна Акція

Вже не один рік ми проводимо Різдвяну акцію “поділитися частиною ЩАСТЯ” спільно з молодіжною організацією церкви “Жива надія”. У костюмах, з Різдвяними колядками та привітаннями ми веземо подарунки для дітей всіх відділень Дитячої обласної лікарні та Будинку маляти, листівки ручної роботи і пироги для Будинків для літніх людей і Госпіталю.